Ktoré váhy ukazuju najpresnejšie?

Príspevok v téme: Ktoré váhy ukazuju najpresnejšie?
Žužova

AHojte,dnes som sa vážila o doktora a mala som tam o 2 kilá menej ako mi ukazuje moja váha doma. Máme doma dve váhy,jedna je stará taká komunistická ,šak viete.. a druhá uplne nová (digitálna)
No a tá stará váži aj tak o kilečko a pol viac ako digitálna.
Lenže moja mama bola prednedávnom u doktora svojho a ked ju odvážil mala o dve kilá menej ako ukazuje naša digitálna. Mna dnes vážil iný doktor a tiež som mala menej ako som si myslela. Je možné žeby digitálna váha čo mame doma zle vážila ? :O vymeniala som prednedávnom aj baterku takže by mala byť plne funkčná.. Alebo maju doktori nejaké na prd váhy ?

Čo myslíte?

Maoam

moj nefrolog ma digitalnu vahu, ktora ma dost velku plochu, u inych lekarov som taku nevidela, ti maju vsetci taku ako v lekarni, kam sa treba postavit (tiez digitalna, ale iny system), ta nefrologova je presna na stotiny, u gynekologa maju digitalnu, ale tam ma vazia iba raz v roku, nefrolog kazdu kontrolu

lekarske vahy vazia dobre, ak su digitalne a dobre vartovane, otazne je, ci si sa vazila oblecena alebo v spodnom pradle, niektore ambulancie kazu iba vyzut topanky a hmotnost pacienta sa berie ako hmotnost v oblecenom stave, co nie je netto, ale orientacna hmotnost, lekari, ktori potrebuju exaktnu hmotnost pacienta, vazia pacienta iba v spodnom pradle na digitalnej vahe

embryo

PS: netreba zabudat na to, ze hunaty perzsky koberec po prababke nie je vhodny povrch pod vahu :-) vazi sa na pevnom podklade

embryo

lekari casto mavaju stare komunisticke analogove vahy, takze na ich presnost by som sa urcite nepoliehal... mojej obvodacke tiez zle vazi a ubera nejake to kilecko

terajsie najlacne digitalne vahy dokazu merat s presnostou do 0.1kg, je na to spolahnutie :-)

Shayleen

To je príťažlivosť zeme. Haha aké nie aj mne sa to už stalo u doktora menej ako doma ale ktoré váhy sú presné kto vie. ..