Zdrave stravovanie a chudnutie - vymena skusenosti a dobrych rad

slnecnica

Ahojte,
jeej, Kilečko, ty si sa dobre rozbehla :-)
Ja dnes na raňajky kornšpic+syr, obed kurací vývar, šošovicový prívarok+volské oko a večera párky+vajíčko
A ten mrkvový perkelt sa je len tak, bez prilohy?

kilecko

Ahojte,
Helus super jedalnicek
Mimma ty sa uzdrav a pekne papkaj ,lebo budes slaba potrebujes zosilniet
Ja sa snazim stiahnut si rozjedeni zaludok po vianociach .
Dnes ranajky,mrkva ,jablko,hrozienka.
Obed,mrkvovy perkelt mal tam ist aj syr aj som mala ,ale nevedela som ze si to mam posypat aj tak to bolo dobre udusene na cibulke.
Olovrant mrkvovy perkelt bez syra.
Vecera udusena brokolica na cibulke a na to nastruhane vajicko na tvrdo,nemala som toho vela ,len tak na malom tanieriku.
Pitny rezim 2 litre vody,0,5 l caju ze vraj na celulitidu no nech len ide prec hi hi.
Doschudnutia

Helus

Ahojte kocky.
Odpovedam paradne fotky.
kilecko,ty si sa dobre rozbehla,ty to das dole.
Mimma skore vyzdravemie.
Slnecnica ty tiez dobre jedavas.
Ja doobeda smothies pomarance+ jablko+ spenatove listy krasne do hladka.Obed zeleninova polievka,neskorsie prazenica s paradajkami,taku chut som mala.Vecera dnes bola domaca zemlicka s natierkovymmaslom.Davno som nepiekla moje zemlicky,ale dnes som si upiekla,ostatne dam do mrazaku.
Na zajtra varim hraskovo zemiakovu polievku.Do vody dat varit mrazeny hrasok+ zemiaky+ sol.Potom rozmixovat,doriedit vodou,a ochutit korenim,alebo kto co ma rad.

mimma

Tak ja jem priserne malo, nemam vobec chut. Urcite som schudla daco co mi je luto, lebo uz aj tak mam nizsiu vahu.
Tak R: 2x mandarinka
O: vyvar s mrkvou, zemiakova kasa
V: banan

Tak dufam, ze sa coskoro vyzdraviem. Drzte sa kocky ;)

kilecko

Ahojte,
Odpovedam mnaaaam pekne obedy hned by som si dala oci jedia pekne si to chystas na tanier.
Vcera vecer som aj pocvicila a citim sa dobre ,takze dakujem za rady pomahaju mi a ozaj napiste o tych drepoch co a ako v akych seriach .
Helus mas pravdu nasa Carey bude najkrajsia nevesta ,bolo by dobre keby potom hodila foto aspon postavu v satach tvar moze ostat v utajeni.
MIKI 26 no snazim sa nechcem byt v 50 rozkysnuta zenska aj ja sa chcem este pacit muzovi nech je na mna pysny ,ze ma sikovnu zensku ,alebo aj inym muzom, pozriet mozu hi hi.
Nalacno vzdy pohar vody
Ranajky,jablko,mrkva ,hrozienka
Obed,cviklovy salat posypany nastruhanym syrom
Vecera ,ze vraj mrkvovy perkelt ja som poznala len kuraci perkelt so smotanou ,ale aj na tomto som si pochutila
takze na veceru na cibulke udusena mrkvicka pokrajana na kolieska ,drveny kmin,sojova omacka a trosicku soli.
pitny rezim 2 litre cistej vody a este 0,5 litra vody s citronom.
Este pocvicim .
DOSCHUDNUTIA

Nina01

Ahoj baby.
dakujem za radu Kilecko, ano, viem ze by som mala vynechat tie prilohy, budem sa snazit s postupom casu ich aj uplne vyradit..presne viem o com vravis ohladne tych pokuseni, ale viem, ze sa da vydrzat..tak do toho:-)
Odpovedam, dakujem!:-) ano, priloh si vzdy dam menej a naopak viac zeleniny...snazim sa aj cvicit. No mam otazku, napriklad ohladne takych drepov..googlila som a naucila sa konecne spravnu techniku, len sa chcem spytat; ma zmysel drepovat ak zatial zvladam tak 15 drepov naraz? Teda, za den napriklad urobim povedzme 60 drepov ale 4krat po 15(rano,poobede,vecer..). Alebo by sa malo cvicit vkuse?striedat s inymi cvikmi, ci mat kratke prestavky?
A moj dnesny jedalnicek:

R: vlocky s mliekom
D: jablcko,pomaranc
O: 2lekvarove buchty (blbee, ale niekedy nemam na vyber)
Ol: rybacia polievka
V: dusena brokolica,zeleninova zmes a trosku ryze
..zajtra to bude lepsie, slubujem O:-)

slnecnica

Ahojte,
dnes raňajky párky a kornšpic, obed fazulova polievka a strapačky, na večeru si dám asi vajíčka
Odpovedám, krásne obrázky, hned som začala byť hladná :-)

miki26

Kilecko ku cvičeniu, brušáky radšej nie, keď si nechceš opäť pokaziť chrbticu. Radšej skracovačky, drepy, výpady, angličáky a iné. Osobne mám tú výhodu, že môžem chodiť plávať, keďže som študentom, ale keby som chodil riadne do práce tak by to bolo horšie. Lebo v mojom meste dá sa plávať len 3 hodiny každý deň medzi 14-17.

miki26

Kilecko, aká lož haha? Veď je to pravda a pravda nie je lož. 2 miery na modelku už sú tam a treba trochu zlepšiť len tú tretiu :D Mne sa darí pekne :) Blížim sa už pomaly k tomu, kde by som chcel byť a pred takým rokom by som toto veru bral. Ale nestačí mi to haha, ako to býva:D... Sviatky žranice ma nezabili, ale skôr posilnili :) Za mesiac už váha, o akej som nesníval :D Vianoce pomohli mi veľmi pekne paradoxne na to, že asi 2 týždne som jedol kadejaké nezdravé blbostí.