Obliecky

stratenazena

Zienky mam na vas jednu otazku. Chcela by som vediet z kade kupujete postelne pradlo. Zatial som nemala stastie na kvalitne a uz ma to nebavi kazdu chvilu kupovat nove. Kludne som ochotna si aj priplatit za ne, len aby boli naozaj kvalitne. Dakujem za rady :-)

zdencula

dakujem :-) A ktore sa tebe zapacili? Ano maju predajnu ale iba v Prievidzi, ale hned pri stanici tak to by si urcite nasla. Nemas to daleko? Chces tam ist pozriet?

pocahontass

martuschka

Hovorim ze si nepamatam aka stranka sa tu spominala, ale dakujem ti, pojdem si pozriet tuto a uvidim ci sa mi tam nieco zapaci a ci tam nieco vyberiem

vierocka66

Zdencula

Pekné kvetinkové si si vybrala :-) Pozerala som si aj ja nejaké a zapáčili sa mi tam veru jedny. Oni majú aj predajňu niekde?

martuschka

pocahontass: môžem ti to napísať, mne to vôbec nevadí a nerobí problém. Je to stránka grasshopper, teda pokiaľ si chcela túto ale ja som ti hovorila o tejto stránke, tak skús pozrieť či ťa tam niečo zaujme

zdencula

sice to dlhsie trvalo ale jasne ze som napisala, nemala som s tym problem, treba si pomahat :-) tieto som si objednala a mam ich doma grasshopper.sk.. co na ne hovoris? mne sa velmi pacia ;-)

pocahontass

martuschka

A aka to je stranka prosim ta? Zabudla som aj nazov tej firmy a neviem kde to tu baby pisali, mozes mi to znova napisat? Dakujem :-)

vierocka66

Zdencula

To vôbec nevadí, hlavne že si mi ju už konečne napísala :-) A ktoré to máš presne tie obliečky?

zdencula

nie vsetky, maju aj obliecky ktore sa zapinaju na gombiky. Je to uz na tebe ake si vyberies. A dorucili mi ich za 3 dni, pokial maju obliecky ktore si vyberies skladom

martuschka

pocahontass: majú na tej stránke aj plachty.. ešte tam majú aj paplóny, matrace, uteráky, obliečky.. dosť veľa vecí, skús si pozrieť ich stránku a tam si môžeš všetky ich produkty pozrieť a poprípade si aj vybrať ak budeš mať záujem