Priatel ma tlaci do sexu

Príspevok v téme: Priatel ma tlaci do sexu
Zuz...anka

Ahojte.

Mám 28 a mam priatela, ktory ma 35. Som s nim uz skoro dva roky. Problem je v tom, ze doteraz sme spolu nespali. Viem, ze sa z toho zasmejete, ale ja som este panna a nejako mam pred tym prvym sexom respekt.. jednak sa ho bojim, ale aj vaham ci to chcem "dat" prave jemu. Je mi s nim super, ale priatel uz zacal na mna tlacit, ze ak to ma takto pokracovat, tak si pojde hladat inde.. viem, ze ma uz vyssi vek, iste potreby atd. ale ja som stale pri nom este zdrzanliva. Poradte mi, mam sa premoct a ist do toho, ci cakat kym sa mi utrasie hlava?? Chudak si uz mozno aj mysli, ze ho vodim len za nos :( (btw.priatel nevie, ze som panna - mala som jedneho super kamosa, s ktorym ma par krat videl vonku a mysli si, ze sme boli frajeri - teda aj sexovali spolu) Dakujem

salalalalala

Tak co tu vyplakavat a hras sa na chudatko, ze TEBA tlaci priatel do sexu, ked ty si ta, ktora ho uz dva roky taha za nos a hra sa s nim a zabava sa na tom? Ti len vyhovuje, ze mas kde byvat a on ta tam "otravuje" len cez vikend, co?

Slobodna

Hmmm tak to ma mrzí, že som sa v tebe zmýlila. Evidentne si len mrcha, ktorá sa s ním hrá, trápi ho a robí ti to ešte aj dobre.

Slobodna

Stopnúť to pred tým než do teba zasunie to chce buď veľký strach, nedôveru alebo skutočne silnú osobnosť. Pokiaľ si nezodpovedáš túto otázku sama pred sebou, možno sa neposunieš ďalej ani s ním ani s nikým iným.

5.5 elsa

zuzanka ahaaaa takže tak možno by bolo dobré si priznať že ťa baví s tým mužom sa len akosi baviť ale neplánuješ s ním nič do budúcna na také hranie ho máš to je môj osobný názor a viac asi nebude ani za 5 rokov

Zuz...anka

jasne, ze sme sa videli.. aj bozkavali, aj tulili, fa**ili,li**li, prs**vali... len ked chcel ho do mna vsunut, tak som to nechcela... sama neviem preco :/ ... ani s kondomom som nechcela...

Slobodna

Čo ťa na mužoch priťahuje? Nemyslím len fyzicky ale aj psychicky.
Ja som napríklad typ, ktorý priťahujú muži, ktorí ma toho veľa naučia, ukážu, rozšíria obzory. Nemusí ťa až tak priťahovať fyzicky ak ťa dokáže priťahovať niečím iným. Snažím sa len dopátrať k podstate problému.