čaká ma operácia vysunutej platničky - koho by ste mi doporučili ako operatéra ?

Domka24

Neboj sa všade to tak je...Napríklad môj brat mal nádor na semenníku, jedne doktor ho chcel okamžite šikovať na operáciu, že nech je to čokoľvek nemá to tam čo robiť...Druhý zase tvrdil, že by radšej počkal kým sa spravia testy, že čo to je...Poslúchli sme toho prvého a nakoniec sa ukázalo, že sme urobili dobre...

Juraj3399

Ahoj Roman ja mám tiež problém s platničkou L5S1,hrozila mi operácia bol som dokonca hospitalizovaný na Kramaroch 5dni.Nastastie mi robili M.R. a zistili, že sa mi platnička vtiahla späť o 2mm so7mm.Vyhol som sa operácii a išiel som na alternatívnu liečbu kortykoidnymi stereoidmi.S jednej veci na Kramaroch som dosť nemilo prekvapený,ze jeden doktor ti povie tak druhý onak,preto je fakt lepšie spýtať sa viacerých odborníkov.Dalsia vec je,ze mi tam zistili(po vyteroch),neviem či som chytil tam,alebo niekde inde, skrátka našli mi baktériu Klebsiella pneumoniae.Ked som sa pýtal hlavnej sestry a aj dvoch doktorov či mi treba antibiotiká,tak mi povedali, že to treba vylezat to je vírus.V piatok ma prepustili,no celý víkend som sa budil spotený v noci a mal som suchý dusivy kašeľ.Hned ako som priniesol prepustaciu správu obvodnému,tak mi dal 1000mg Amoxiklav,a sám bol prekvapený, že mi tam nič nedali.Preto moja skúsenosť s touto nemocnici nie je dobrá.A v budúcnosti keby sa mi zhoršil stav chrbtice,tak tam už radšej nepôjdem.To ťa nechcem strašiť,ale celkovo majú Kramare dosť zlú povesť.Mozno tam pomohli veľa ľuďom,no ja by som sa tam nedal operovať.

ivana456

Na operaterov referencie nemam. Neurobite chybu, ak to nechate na osud. A cakat mudru odpoved na tuto otazkuna tomto fore - srandujete?

Na akutnu silnu bolesť by vam mohla pomoct injekcia Diprophos (može pisat a podat PL, aj u vas doma), ale predtym si zavolajte na neurochirgiu, ci pre blizkost operacie nemaju namietky. Kedy ma byt ta operacia?

roman.d.

bohužiaľ, operácia je súrna, mám obrovské bolesti, a platnička je veľmi vysunutá. Nemôžem ani stúpať na ľavú nohu. Nechodím, nesedím, iba ležím

zemiacik

pokial nie je uplna nutnost ist na operaciu hned skuste s opkou pockat a skuste zacat cvicit sm system alebo dns dle kolare,navstivte algeziologicku ambulanciu kde vam vedia aj inou cestou platicku napravit do pôvodného stavu ako chirurgicky.Za pokus to predsa stoji nie ?Inak Vam neviem odporucit ja zatial op neriesim.Vela stastia askore uzdravenie