Bolesti kĺbov

Príspevok v téme: Bolesti kĺbov
lovely4

Dobrý deň chcela by som poradiť.Už dlhšiu dobu ma bolia všetky kĺby na rukách ,veľmi mi opúchajú bolesti sú už neznesiteľné v noci vôbec nemôžem spať .keď prídem do práce tak sa to zhorší pretože pracujem v chlade lekárka mi robila aj testy na reumu pred štyrmi mesiacmi ale tie boli vraj v poriadku.Chcela by som poradiť čo by to mohlo byť ďakujem za odpoveď.

lovely4

zatial mi dala len Movalis lieky o dva mesiace idem na krv kde mi urobia podrobnejsie vysetrenie potom budem zas mudrejsia ..no povedala mi ale ze vraj aj ked nerada ale vraj mam zmenit robotu lebo nemozem s tym byt v chlade

ni-ka

ahoj,tak som rada ze uz vies diagnozu a teda sa mozes aj konecne zacat liecit...mrzi ma ze sa ta reumatoidna artritida potvrdila:-(
aku ti dali liecbu?

lovely4

ahojte tak včera úspešne absolvované reumatologické vyšetrenie a podozrenia na reumu sa potvrdili.Mam reumu v začiatočnom štádiu :-( Konečne viem na čom som a čo mi je zmena lekára niekedy prospieva

lovely4

ahojte tak dnes som si bola pre vysledky s krvi pravdaze su v poriadku ale poslala ma na reumatologiu vraj tam mi to kompletnejsie vysetria musim cakat do 13.10. dovtedy musim trpiet :-( este ze ma lekarka nechala na pn aby som nemusela byt v chlade

lovely4

doktorku som uz vcera zmenila ,zajtra idem na krv a kremy yani gely mi uz nezaberaju stale ich pouzivam na bolest :( uvidim v piatok alebo v pondelok co mi povie ked dojdu vysledky

5.5 elsa

lovely 4 nemáš tam zápal?to sa zrejme zistí v krvi ja by som vymenila doktorku veľmi dobrá masť je ibalgin duo efekt, voltaren sú veľmi dobré lieky,možno skôr náplaste voltaren sú rôzne to je na zápaly,ale to by ti skôr mala dať doktorka nejaké silnejšie lieky vymeniť ju ....

RNG

Klbu trena mazat prpoti vydieraniu, na to je dobre jest 2 avokada tyzdenne alebo brat CMO.
Reumy su obvuykle nasledok mykoplaziem v tele, vnutrobunecnych parazitov.
Na ne ako aj rozne ine maskvane infekcie v tele pomaha najma extrakt z olivovych listov, davka 3 x 300 mg oleuropeinu, a kvapky samernta, coumandy a banderolu, 2 x 15 kvapiek denne. Pomaha brat tiez odmaskujuci a cistiaci enzym, serrapaptazu, davka 3 x 120 000 IU
Bolesti rAkovin, najma kostnych , ale aj inych sa daju velmi ucinne potracit branim chloridu cezia, 2 x 1.5 gramu, co zaroven casto velmi rapidne zmensi nadory.
Chlorid cezia ma vplyv na latkovu vymenu na bunecnych stenach a sposobi, ze sa bunky alkalizuju, co znamena pre kysle rakovinne bunky apoptozu=uhyn.

ni-ka

Hm, vsade na nu pocuvam chvaly...:-)
v zaciatku choroby som aj ja rozmyslala nad nou,ale ked som sa dostala z najhorsieho,tak zatial necitim potrebu...a dufam ze ani nebude treba :-)