Opustil ma, vratil sa k manzelke - preco?

Príspevok v téme: Opustil ma, vratil sa k manzelke - preco?
Zelenalinka

Mala som 5-rocny vztah so zenatym muzom. On ma dve deti, ale uz su dospele. Cely cas mi hovoril ako mu to v manzelstve neklape a ako ma ma rad a chce zit so mnou. Ja mam dospeleho syna ale pred tyzdnom sa odstahoval do vlastneho bytu. Tak som ostala uplne sama v domceku na dedine. Pripadam si osamela ako prst. Mam kamaratky, ale to nie je ono. Ratala som s tym, ze sa rozvedie, ale miesto toho sa vratil k zene. Prestal mi volat, neberie telefony, neodpoveda na maily. Neviem co mam robit. Nechce sa mi verit, ze na cely nas vztah mohol takto zabudnut. Ved mi stale hovoril ako ma ma rad a stale mi daval najavo ze chce uz do smrti zit iba so mnou. Ako to mohol urobit? Ako sa mohol vratit k manzelke, ked ju podla jeho slov uz davno nema rad a nerozumeju si spolu. Vraj spolu uz dlhe roky neziju ani sexualne. Tak co toto ma znamenat, ako si to mam vysvetlit? Uz to bude mesiac co som ho nevidela, neda sa s nim nijako spojit. Najskor som si myslela ze si zacal s nejakou inou ale potom som zistila ze naozaj travi cas len so svojou zenou a rodinou. Je mozne, ze by mi cely ten cas klamal? A preco to robil, ved som vedela ze je zenaty, nemusel si vymyslat ze sa chce so zenou rozist. Poradte mi co robit, ako sa s tym zmierit? Mam ho stale rada. Chcela som si to s nim nejako vysvetlit, ale uplne ma ignoruje. Preco si so mnou nesadne a nevysvetli co sa stalo. Nicomu nerozumiem.

Maoam

ale ak by nemyslela iba na seba, tak by jej to neurobila

pretoze ublizil jej predsa ON, nie ona

jedna strasne sebecky

Maoam

tiez som na to myslela, taky posledny uder -mozno akasi pomsta alebo mozno zufaly krok, neviem ako to nazvat

ale tak zasa pätrocny pomer - ktora manzelka na to nepride, to by musela byt fakt dementna

salalalalala

Maoam, tam podla mna bola aj podvedoma skryta tuzba, aby ta manzelka o tom pomere nevedela a aby kvoli tomu muza vyhodila z domu a on by sa cely stastim bez seba rozutekal k zelenej, ktora ho vlastne vyslobodila...

Maoam

Zelenalinka: ja som nad tebou este rozmyslala - preco si vlastne nesla ZA NIM osobne, cely ten cas, ale nakoniec za nou?
ON ti ublizil, on ta nechal, s nim si si to mala - ked uz - osobne vydiskutovat.
Mala si fakt stastie, ze ta jeho manzelka sa maximalne vie ovladat a zachovala si dostojnost, neurazila ta, hoci mohla, nevyrazila s tebou dvere, hoci mohla, dokonca ta este aj VYPOCULA...

PRECO si nesla za nim, ked sa ti nedarilo dovolat, neodpovedal - toto jedno nejak nechapem, uz ked si nedokazala akceptovat to.

Predstav si situaciu, ze by ta manzelka o tom vasom pomere nebola vedela. Samozrejme, ako inteligentna zena vedela o tom uz dlho, nikdy ta nevyhladala, nic ti neurobila. Ale ty si vlastne este isla ublizit jej. Riesila si iba svoju situaciu, nehladela si na nu. Keby tam sedela zena ineho charakteru a povahy, tak si mohla skoncit velmi zle.
Takto sa to aj tak obratilo proti tebe.

Teraz uz od neho ale duplom nedostanes ziadne vysvetlenie, po tej navsteve u nej.

Ked si uz tak vehementne chcela pocut jeho postoj, tak si mala osobne zajst za nim do prace.

Fleur-de-lis

zelenalinka, kopu ľudí tu má s tebou trpezlivosť ti vysvetliť situáciu objektívne. A ty stále len to svoje. Keď čítam tvoje príspevky, tak mám pocit, že ich písal násťročný rozmaznaný jedináčik, ktorý myslí len a len na seba a nedokáže sa na vec ani zďaleka pozrieť objektívne alebo aspoň z pohľadu niekoho iného.
Na tvoj vek je tvoje správanie a myslenie vážne neuveriteľné. Bojím sa, že keď s tým niečo neurobíš, tak budeš celý život nešťastná a samozrejme to bude vina všetkých ostatných len nie tvoja vlastná.
Áno, ten chlap sa k tebe zachoval zle, ale čo si čakala od chlapa, ktorý bude v pohode 5 rokov podvádzať svoju ženu... Otvor oči...

Molia

No pripadá mi dosť divné ísť za manželkou frajera a zisťovať od nej prečo sa frajer so mnou rozišiel :-(
To si neviem predstaviť ani v horrorovom sne. Naozaj musíš byť celkom zúfalá keď už vôbec nedokážeš posúdiť čo vlastne robíš. Ty si to celé rozoberáš stále len z jednej pozície. Ale skús sa na to pozrieť nestranne. Nielenže samu seba ponižuješ, ale ešte aj tej manželke jatríš rany. Ako sa asi mala cítiť, keď si k nej doklusala a mala Ťa pred očami ako rukolapný dôkaz mužovej nevery? Nepochybujem, že si jej porozprávala ako ste sa tých 5 rokov krásne ľúbili a čo všetko ste si sľubovali. To pre ňu musela byť dobre studená sprcha. Môže byť akokoľvek distingvovaná a schopná ovládať sa, určite jej to jedno nebolo. Ani na chvíľu Ťa nenapadlo, že tým tej žene spôsobuješ bolesť? Bolo Ti to celkom jedno? Tak sa potom nečuduj, že Tvoj úžasný priateľ celkom bez rozpakov spôsobil bolesť Tebe. Tiež je to asi rovnaký truľo ako Ty - bez urážky - a nehľadí napravo ani naľavo, len dopredu, kam smeruje sám. Na Teba už pravdepdobne úplne zabudol.

5.5 elsa

ten muž sa rozhodol natrvalo pre svoju ženu ťahal to s tebou pokiaľ ho to bavilo vek cez 40 je dosť na to aby pochopila že to nemyslí vážne už by to dávno riešil keďže má aj dospelé deti byť tebou zelenalinka pochopím to a prestanem sa ponižovať nie je schopný zdvihnúť ti aspoň ten mobil takže je jasné že si ťa neváži ani len natoľko aby ti povedal na rovinu že je koniec ešte sa tak spolu s ňou na tebe zasmejú to je celé,plánovali ste spoločný život hm ale činy treba nie len hovoriť ešteže aký súcit by si od tej ženy chcela?ona je chudera že ju manžel podvádza spamätal sa a vrátil sa naspäť reálne sa nikdy neplánoval rozvádzať len čo ťa ťahal za nos...... a pritom si len užíval pokiaľ ho to bavilo o nič iné záujem nemal a že to stále nechápeš je na zamyslenie všetci ti tu píšu pravdu treba to pochopiť a prestať mu volať odkopol ťa ako špinavú handru to je celá pravda a ide si ďalej po svojom .....

dobroslav

Naozaj sa mu mohlo niečo stať. Čo a ho manžela zabila alebo zavrela do chlievika. Zájdi za ním do práce, aby si vedela či žije. A a nevieš de pracuje ani de býva, sús sledovať jeho ženu.