Opustil ma, vratil sa k manzelke - preco?

Príspevok v téme: Opustil ma, vratil sa k manzelke - preco?
Zelenalinka

Mala som 5-rocny vztah so zenatym muzom. On ma dve deti, ale uz su dospele. Cely cas mi hovoril ako mu to v manzelstve neklape a ako ma ma rad a chce zit so mnou. Ja mam dospeleho syna ale pred tyzdnom sa odstahoval do vlastneho bytu. Tak som ostala uplne sama v domceku na dedine. Pripadam si osamela ako prst. Mam kamaratky, ale to nie je ono. Ratala som s tym, ze sa rozvedie, ale miesto toho sa vratil k zene. Prestal mi volat, neberie telefony, neodpoveda na maily. Neviem co mam robit. Nechce sa mi verit, ze na cely nas vztah mohol takto zabudnut. Ved mi stale hovoril ako ma ma rad a stale mi daval najavo ze chce uz do smrti zit iba so mnou. Ako to mohol urobit? Ako sa mohol vratit k manzelke, ked ju podla jeho slov uz davno nema rad a nerozumeju si spolu. Vraj spolu uz dlhe roky neziju ani sexualne. Tak co toto ma znamenat, ako si to mam vysvetlit? Uz to bude mesiac co som ho nevidela, neda sa s nim nijako spojit. Najskor som si myslela ze si zacal s nejakou inou ale potom som zistila ze naozaj travi cas len so svojou zenou a rodinou. Je mozne, ze by mi cely ten cas klamal? A preco to robil, ved som vedela ze je zenaty, nemusel si vymyslat ze sa chce so zenou rozist. Poradte mi co robit, ako sa s tym zmierit? Mam ho stale rada. Chcela som si to s nim nejako vysvetlit, ale uplne ma ignoruje. Preco si so mnou nesadne a nevysvetli co sa stalo. Nicomu nerozumiem.

coffee

Niekedy môže človek milovať aj viac ľudí naraz, napr. viac žien alebo mužov. Sú také prípady, možno ani nie také zriedkavé, len s tým ľudia nechodia na verejnosť. Ktovie, čo bude o sto rokov, či ešte budú klasické manželstvá. Možno bude spolu žiť viac ľudí a nebudú natoľko popárení. Asi sme príliš monogamní, každý chce mať toho druhého len pre seba. Ale zaľúbiť sa človek môže aj mimo manželstva. Je ťažké žiť s niekým celý život a nezatúžiť nikdy po nejakej zmene. Dokonca si myslím, že je to proti prírode.

evka1111

ty musis byt strasna truba. take ako ty jezis... skoda slov. jedine co potreboval si utret o teba...
jasne ze sa ti vyplavakaval a co ti mal hovorit ze spava snou dalej a su stastni? aj vtedy by si mu dala?

najdi si slobodneho a nekaz rodinu ci teba uz asi ocividne nikto nechce

liberta25

zena sa asi do takej situacie musi dostat, aby to pochopila. hlavne to, ze z konecneho hladiska ako najvacsi hrdina z toho vyjde vzdy ten muz. obstastnoval dve, kajat sa bude len manzelke a ta mu aj tak odpusti..

oberta

myslim ze manzelky su dnes velke hrdinky. klobuk dole pred takymi ktore dokazu odpustit a zacat znova. rozviezt sa je lahke, ale budovat vztah od zaciatku po takom zraneni, to chce odvahu a silu.

liberta25

no kto si bez hriechu, hod prvy kamenom. buchla sa do zenateho, vsak sa jej to aj poriadne vratilo. ale tie manzelky fakt lutujem.

najrada

ako no comment, samozrejme ze sa vratil k nej lebo je to jeho MANZELKA a nie nejaka jeho milenka..dobre spravil ze sa k nej vratil..ak ti to slovo MANZELSTVO vobec daco hovori!!!

Frflos

Skor si treba klast otazku, aku povahu ma asi zena, ktorej vyhovuje, ze jej (zenaty) frajer stale doma neobsmrda a nemusi mu prat spinave trencle, pocuvat jeho chrapanie a zundranie, ze je hladny a nema naladu ist akurat do kina/divadla/opery/atd.., lebo je utahany? Zvlast, pokial tento stav pretrvava roky.
"Normalna" zena si myslim, ze by chcela cim skor zistit po vsetkych strankach ci ten chlap ma zmysel pre zivot (nielen po sexualnej alebo intelektualnej) a nasledne podla toho jednala - a nie cakala roky na nieco, kde je uz na zaciatku zaver uplne jasny. Aj moj 3r syn dokaze zahrat neskutocne divadlo, ked po niecom tuzi - niekto ho hned prekukne a niekto ani opakovane nie.

A napokon je tu posledna znama veta - co urobil raz, s kludom dokaze urobit znovu. Chces byt teda ty raz na mieste tej "zlej" ktoru bude ohovarat a dusu si niekde inde liecit a vajka vyprazdnovat? Hrdost by mala byt sucastou kazdeho tvora, staci zakladna, nie prehnana.

konfiguracia

slovdok...teba by som chcela mať za manžela( v buducom živote ).Potencionálych milencov by sme odpinkávali s radosťou pohladom :)

konfiguracia

Ci klamal a prečo ? KAZDY ženatý si takto získava MILENKU.Ved ako inak? Cim ?
Zenaty do pár týždnov zistí,ak su so ženou priatelia,že "on s nou chce byť" a začne rozprávať o rozvode.A do roka sa rozvedie určite .(lebo súdy trvajú)

Kýčera

Prečo? Nuž preto, že je to m a n ž e l k a. Milenka je vždy tá d r u h á. Trefná odpoveď, Kleofáš. Veď si vedela, že je ženatý, nemáš predsa 18, aby si bola taká naivná. Tým nemám na mysli, prečo si si začala so ženatým. Zaväzok mal predsa on-využil, použil, odhodil. Zober si z toto to pekné,nekontaktuj,nemyslí naň, pohni sa ďalej. Choď k rybníku, plávajú tam ryby a chytajú ich rybári...