Najlepsi gynekolog Bratislava

patrici77

Ahojte, bola som uz u Millyho na prehliadke, som rada, ze som na vas dala :) doktor je naozaj velmi prijemny clovek a odbornik.. Ma skvele vybavenie ambulancie a hlavne je velmi starostlivy co si nesmierne cenim, dakujem vaaaam za odporucanie :)

betuskamuska

ano aj ja chodim k nemu, mam ho na skok a hlavne je to odbornik na vysokej urovni :-) ved ja som tiez isla k nemu ako jeho nepacientka a nakoniec som u neho zostala

mala_sovicka

patrici77 gynekologicka prehliadka by sa odkladat nemala, hlavne ak mas nejake zdravotne problemy :-) ak zajdes k Millymu uvidis, ze kazdy problem ma riesenie a ze su doktori ktori naozaj urobia pre pacientov aj posledne.. :)

lili303

najst dobreho gynekologa je problem, ja som tiez sa nahladala kym som sa dostala k doktorovi Millymu ale nemenila by som. Dokym som sa dostala k nemu tam som mala problem aj s obycajnou prehliadkou ale pri nom nie.

martinaZV

aj ty k nemu chodis? aj ja uz roky rokuce, velmi som spokojna s jeho pracou. :-) super je ze ta vezme aj ked nie si jeho pacientka.

betuskamuska

nech sa paci, www.milly-gynekologicka-ambulancia.sk tu je na neho kontakt, najdes na tej stranke vsetko co potrebujes, urcite lepsieho lekara nenajdes, vyskusaj ho a potom sa sama rozhodnes ci chces u neho byt alebo nie :-)

betuskamuska

dam ti kontakt na mojho gynekologa? je spolahlivy a myslim ze by ta vzal aj ked ma pomerne dost pacientok :-)

martinaZV

Ja mam uz roky sukromneho a urcite by som uz k statnemu nepresla. Stoji ma to sice peniaze ale radsej si zaplatim dobreho lekara, ktory je mily a hlavne ho zaujima moj stav akoby som mala chodit k nejakemu ktory si len urobi rychlo svoju pracu len aby mal pokoj..