Najlepsi gynekolog Bratislava

martinaZV

to snad nemyslis vazne. V takomto pripade by som uz dlhsie u nej urcite neostavala. Ona by mala mat predsa zaujem Ti pomoct!

evicita

Cauko, chcem sa opytat ako vas gynekolog riesil to, ked ste za nim prisli s informaciou, ze sa vam nedari otehotniet. Ja som to zvestovala mojej doktorke a ta na mna len pozrela, ze no co uz, nie som ani prva ani posledna. A ja by som rada vedela aspon pricinu preco sa nam nedari ale ona nema vobec ziadny zaujem :(

mala_sovicka

daj tomu cas aj to pride, ak nemozete mat dlhsie babo tak sa staci o tom doktorovi Millymu zmienit a on sa bude snazit ti pomoct ako bude vediet :)

patrici77

tak nejake problemy su vzdy, ja nemam nejake vazne gynekologicke problemy, ale musim chodit na pravidelne kontroly a predsa mi je lepsie ked nebudem musiet niekam daleko dochadzat takto to mam skoro hned pod nosom. :) Dufam, ze 4D sona sa dockam, teda dovodu pre ktory by som to sono podstupila :(

martinaZV

a to este pockaj ked pojdes k nemu na 4D sono :) to budes estelen nadsena. Je to uplne nieco ine ako ked by ti niekde urobili len taku tu klasicku fotku, toto je uz uplne o niecom inom :)

betuskamuska

tak to ma tesi, ze si si dala poradit a si spokojna.. :-) a ty si mala aj nejake problemy, ked si hladala noveho gynekologa? ci si zmenila svojho len kvoli tomu ze ste sa prestahovali?

patrici77

asi u neho zostanem. Neviem k akemu inemu by som isla. A zatial to vyzera ze to bude fajn, uvidime casom :) ale myslim, ze bude dobre, pan doktor vyzera naozaj ako odbornik a ja mu doverujem.

betuskamuska

A ako si sa rozhodla? Aj u neho zostanes? :-) Moja mama ma zenske problemy a uz sa to dlhsie vlecie a furt nevedia co jej moze robit zlobu neustale, tak tiez premyslam, ze ju vezmem k Millymu. A uvidime, co nam on na to povie.

martinaZV

tak to som rada, ze si s doktorom Millym spokojna, ved urcite by sme Ti nechceli zle :-) Ja som bola tiez, aj na sone a mojmu malinkemu sa akurat ckalo a je vsetko ok, tak sa velmi tesim.