Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Strach ist do skoly

Príspevok v téme: Strach ist do skoly
keroline000

Ahojte. Vzdy som sa do skoly tesila a tak ale odkedy ma zacali cez leto poriadne niektore spoluziacky ohovarat a kydat na mna, mam cely cas obavy isť zas do skoly. Nic som ik neurobila, nijak neublizila, predtym sa hrali na super kamky a znicoho nic bum a zo vsadial sa dozvedam ako omne klebetia. Som citlivy clovek tak ma to zranuje a potom samu seba obvinujem a mam depky. najhorsie natom je ze odkedy ma zacali ohovarat a som terc ich vymyslov ja, tak si pripadam mennejcenna, hlupa a tak. A plus do toho ked clovek nieje od hlavy po paty v znackovom tak taktiez nanho kydaju akoby bol obycajne h....
Prosim vas ako prekonat strach a nebat sa ? Som silna na povrch nedam najavo obavy a smutok ale vnutri idem umriet :( nejake rady?
Dakujem

Slobodna

Nič sa im nevráti, sviniam sa neuveriteľne darí a vieš prečo?Pretože sa netrápia špinavosťami, ktoré robia a ani tými, ktoré robia im. Môžeš klesnúť na ich úroveň a byť ako oni alebo im môžeš ukázať, že ich máš úplne v páčke. Pamätaj - to čo robia je len obdiv voči tebe, ktorý ale nevedia dať inak najavo, pretože by to považovali za slabosť - priznať, že si lepšia než oni. Značkové hadry z nikoho lepšieho človeka neurobia akurát sa nimi snažia zakryť akí sú úbohí.
A ešte jednu vec si zapamätaj- pred týmto nikde neujdeš, bude sa ti to stávať v živote znovu a znovu, na pracovisku, v okolí atď. Jediné čo môžeš urobiť je, vyrovnať sa s tým, naučiť sa s tým žiť a ignorovať to.

keroline000

Aj som to chcela urobit, ze pomstit sa. Viem nanich zopar informacii co by ich znicili. Ale zase na druhwj strane. Vsetko zle co clovek urobi sa vrati :( tak neviem