Adenóm hypofýzy

Katika33

RNG píše , že sú lekári čo na to majú iný názor a prax - tak mi prosím napíšte , že kde sú takí lekári, ako sa k nim dostanem, či sa k nim dostanem, ak som len bežný, obyčajný človiečik, nie nejaká celebrita. Ďakujem.

Katika33

Ja neviem podľa čoho to vedeli ?! Ja som laik, doteraz som ani len nepočula o niečom takom ako adenóm hypofyzy !!!! Ja som len chcela radu od niekoho , kto už niečo takéto zažil, kto takúto chorobu má alebo mal, a ako sa liečil!!! Alebo kto sa liečil v Nitre.

adenomista

Citujem: Ja som sa pýtala lekárov , či by nebolo lepšie nejaké ine riešenie ako operácia - lieky, ožiare- nech to nerastie , niečo .... ja neviem čo !!!! Bolo mi povedané, že nie je nič.

Toto ako vedeli bez vysledkov z endokrinologie???! Naozaj su tam odbornici? Mas nejake recenzie od pacientov po operaciach v tej nemocnici?

Katika33

Ak som to dobre pochopila z výsledkov, adenom neprodukuje prolaktín. Ešte nás čakajú endokrinologické vyšetrenia a potom uvidíme.

llek

Trochu od veci, operacia adenomu hypofyzy nema s farmabiznisom ci peniazmi nic spolocne. Pre niektorych ludi je hociaky zdravotny problem dobra tema na to aby si hovorili stale to svoje.
Pani ma s otcom konkretny problem, tak jej skusme konkretne odpovedat. Pan je v nemocnici, bol prijaty urgentne minuly tyzden, ma priznaky utlaku nadorom. Myslim si ze jedine co ju zaujima je to co bude s jej otcom a ako riesit co najlepsie jeho problem.

RNG

Matway, ine metody sa na skolach neucia a lekari vedia len to, co sa nauzili v skolach. Kto chce vediet viac, musi sam studovat a zhanat si spravy/periodika od lekarov, co liecia inac, lebo z tlace a medickych knih ovladanych BIG Pharma monopolom sa to nemoze dozvediet.
Naviac, aj ked vie ako na to inac, boji sa to kvoli prenasledovaniu vobec aplikovat na pacientoch, snad len po tajomky na sebe.

matway

Katka33, teraz surovo, samozrejme ti ponúkajú iba túto metódu, veď veľmi dobre vedia, že liečiť, /rezať/ znamená zarobiť, vyliečiť znamená žiaden biznis! Nechcem tu viesť žabo-myšie vojny, ale vidím to iba ja?