Zeny, aky mate nazor muzov, ktori nevedia byt verny jednej?

Príspevok v téme: Zeny, aky mate nazor muzov, ktori nevedia byt verny jednej?
sklamanasom

Zakladam tuto temu, lebo som sklamana z nich ako vidim vo svojom okoli/praca, susedstvo, kamaratky.../, ze mnohokrat podvadzaju svoje priatelky a manzelky aj muzi, ktori nato nevyzeraju a svojim priatelkam naslubuvavaju hory-doly a hraju sa na najzamilovanejsieho muza pod slnkom. Ku mne sa prosim nevyjadrujte, preco je to tak, chcem vediet o si vy zeny o takychto typoch muzov myslite.
-ktori casto striedaju frajerky pocas zivota ci vyhladavaju zeny len na jednu noc
-ktori nevedia byt verny tej svojej ci uz priatelke alebo manzelke a podvadzaju ju s inymi zenami
dakujem za vyjadrenia ktore padnu v tejto teme, nech budu akekolvek.
Admin, prosba na teba, nemaz mi to tu, ak sa vyskytnu aj utocne-vulgarne prispevky na muzoch, nech sa zienky pokojne vyjadruju co si myslia. Cenzura nema v tejto teme svoje miesto. Dakujem :)

Nina.

Sú to proste egocentrický klamári, ktorý sú ovládaní len tým čo majú v nohaviciach a mozog nie sú schopní používať, lebo zrejme ani žiadny nemajú.
Netreba s takými vôbec strácať čas. Keď majú záujem o sex, keď je to pre nich na prvej priečke, tak nech nevstupujú do vzťahu, nezakladajú si rodinu a nech jednajú s nami narovinu - avšak na to sú až príliš veľký zbabelci - paradoxne nemajú na to gule byť úprimní a schopný mať krásny láskyplný vzťah.

milli11

Ale na obranu chlapov musim povedat, ze poznam viac zien, co su neverne ako chlapov. A vacsina z nich je vydata, ach jaj...

milli11

Niektori chlapi sa radi vyjadruju, ze monogamny chlap vlastne ide proti prirode. Hm... Ked uz spominaju tu prirodu, mali by si nastudovat, ze mnohe zvierata, co ziju v prirode, su monogamne a mnohe preziju cely zivot len s jednym druhom a dalsieho ani po smrti partnera nechcu.

Monogamne ziju vlci, mnohe vtaky, orly, labute.

Ale napr. taky vol alebo baran, ano, ti maju stado krav alebo oviec.

zbludiladusa

takých si ani nevšímam,takí u mna nemajú cenu :)to je ľahké,ale ved to na človeku vidno,najmä na chlapovi,či je devkař alebo nie.
takych si ani netrebavšímaťž,ale ženy s nimi strašne často líhajú,a potom to tak aj dopadá,su sklamané z neho,a myslia si,že sa zmení,no nikdy sa nezmení,devkař ostane devkařom

audina

Ale mnoho zien za nimi nezaostava a smelo tiez podvadzaju. K*rva ako k*revnik...jedno muzom roztvara, druhe zenam zasuva :D

audina

Ja mam este lepsie pomenovanie... nespratne hoväda s prelietavym vtakom :D A kolko kvazi neviniatok ma doslova prekvapilo, ked som zistila, ze podviedlo svoju manzelku alebo sa kvoli tomu aj rozviedlo. Hmm... kolko nielen burlivakov, ale tichych vod myje brehy. Take baranky nevinne a sukaju kde sa da. Odfiknu im vtaka macetou :D

Danii

Útočnáosa suhlasim s tebou :D
Tiez som toho nazoru ze len svina vie podviest a len nedokonaly muz strieda zeny ako spodky.

DontWorry

Podvadzaju jak chlapi, tak zeny...

Aky mam nazor? Ze v oboch pripadoch su ti ludia idioti

Preco sa nad tym zamyslat? Proste je to tak a vzdy to tak bolo a niekto ma fixnute v hlave, ze nie je schopny byt s jednym partnerom a musi to striedat a ano je to hnusne a nechutne...a preto by si mali zeny hladat tak, aby boli spokojne a muzi detto

A potom by tu nikto neplakal, ze ma podviedla/podviedol a boli by sme vsetci stastni

I ked podviest ta vie aj cestou do obchodu ked ide kupit chleba..zbytocne sa zamyslat, budme stastni, lebo nezabranime tomu

Pavol333 - my zeny vam ano, ale muzi zenam nemusia? tak potom by sme si mali byt kvit...vsak ani zeny nemusi bavit dokolecka ten isty ;)

utočnáosa

čo si myslím? že sú to svine, to si myslím a každého jedného by som nechala zbičovať a povinne vykastrovať :D
ako tu bolo už v inej téme povedané, kurevníci sú to nič viac. Nemajú cenu takýto muži. Ja nimi len pohŕdam :D