Zeny, aky mate nazor muzov, ktori nevedia byt verny jednej?

Príspevok v téme: Zeny, aky mate nazor muzov, ktori nevedia byt verny jednej?
sklamanasom

Zakladam tuto temu, lebo som sklamana z nich ako vidim vo svojom okoli/praca, susedstvo, kamaratky.../, ze mnohokrat podvadzaju svoje priatelky a manzelky aj muzi, ktori nato nevyzeraju a svojim priatelkam naslubuvavaju hory-doly a hraju sa na najzamilovanejsieho muza pod slnkom. Ku mne sa prosim nevyjadrujte, preco je to tak, chcem vediet o si vy zeny o takychto typoch muzov myslite.
-ktori casto striedaju frajerky pocas zivota ci vyhladavaju zeny len na jednu noc
-ktori nevedia byt verny tej svojej ci uz priatelke alebo manzelke a podvadzaju ju s inymi zenami
dakujem za vyjadrenia ktore padnu v tejto teme, nech budu akekolvek.
Admin, prosba na teba, nemaz mi to tu, ak sa vyskytnu aj utocne-vulgarne prispevky na muzoch, nech sa zienky pokojne vyjadruju co si myslia. Cenzura nema v tejto teme svoje miesto. Dakujem :)

DontWorry

Tazko povedat :) Nemôzes vediet ako bude vztah vyzerat o par rokov. Prve tri roky môze byt krasny a pocas stvrteho zacne skripat...

Presne preto hovorim, ze na sto percent tvrdit ze nepodvediem sa neda. Ale radsej vztah ukoncim ako podviest. Svedomie by mi nedovolovalo. Da sa to hocijak riesit a k nevere dôjst nemusi. A mozno ten druhy bude smutny ale menej akoby si napr. zenu podviedol. A po case by este ocenila tvoju uprimnost a podakovala ze si teraz nasla chlapa ktory ju naozaj robi stastnym :D

Ale to netreba chodit do vztahu s myslienkou ze nejak sa vztah nahne a mozno mrknem po niekom inom. Skôr sa snazime na vztahu celu dobu pracovat. O tom to je

mojpohlad

DontWorry:

moj predposledny prispevok nebol reakciu na tvoj posledny :)

Pisal som to skor na Sejlu...

Inak ta citujem z tej poslednej odpovede: "Ale uznaj sam ze ak nejaku milujes tak ani velmi nepomyslis na sex s druhou ak zatial vsetko slape."

Ak by to bol naozaj silny a vasnivy vztah po dusevnej aj fyzickej stranke, tak na ine zeny by som myslel asi tazko :)

Problem je ale ten, ze intenzita toho vztahu sa moze zmenit. Alebo ten vztah nie je tak silny ze by bol clovek napriklad uspokojeny po fyzickej stranke dostatocne. Je to proste komplikovane a vztah kde to dlhu dobu klape po vsetkych strankach je asi fakt vzacnostou.

mojpohlad

Je naivne a hlupe tvrdit nieco v zmysle ze "ja ti budem po cely zivot oddana, verna a plna lasky nech sa stane cokolvek ! "

Staci blbe obdobie s tvojim chlapom, nahoda prihraje do karat a spoznas niekoho kto ta ocari a vyplni ti vsetko to, co ti chyba akurat v tom blbom obdobi ktore prezivas so svojim chlapom. No ako sa zachovas ? To nikdy dopredu nemozes vediet, pokial sa v takej sitaci sama neocitnes.

A toto je proste realny priklad ktory sa moze stat. Kolko krat uz o tom boli podobne temy na forach, kde sa nejaka zena nepredpokladane ocitla medzi dvoma chlapmi...

DontWorry

A ja som zas nepovedala, ze cely zivot je vztah harmonicky a nemôze nastat kriza. To je jasne ze blbost. Ani nedavam ruku do ohna za to, ze by ma nepodviedol a ani ja nemôzem slubit ze by som to neurobila, lebo okrem smrti nic nie je 100 %ne. Ale zas netvrdim, ze mame potrebu to urobit. Lebo ani ja ani on nie. Fajn, ozrat dakde sa môze a zrazu ani nevie ako a skonci v posteli s nejakou a nezabranim tomu a mozno ani alkohol v jeho krvi tiez nie. Ale to stale nie je o tom ze tuzi po tom skusit daco ine a vyspat sa jednorazovo s dajakou. Tu ide presne o to, ze zarucit sa to neda.
Lenze doslova ze by to vyhladaval, tak to urcite nie. Aby k tomu doslo asi by musel byt fakt pod vplyvom niecoho pripadne by musel byt uz uplne zufaly z nasho vztahu. Ale aj tu si myslim ze ak nie som stastna tak bud vztah radsej ukoncim alebo sa budem to snazit riesit komunikaciou ako s niekym inym spat.
Ale uznaj sam ze ak nejaku milujes tak ani velmi nepomyslis na sex s druhou ak zatial vsetko slape.
Az taka naivka zas nie som :)

mojpohlad

DontWorry:

Ale ja som nehovoril o potrebe sustavne vyspavat s niekym inym. To som predsa napisal, ze toto su uz kurevnici a to je uplne iny pripad.

Hovoril som o jednorazovej nic neznamenajucej aferke (kde ku ziadnemu plnemu sexu ani nemusi nutne dojst), kde proste neslo o ziadne city ani o potrebu dlhodobo pestovat sexualny vztah.

Zivot je prilis komplikovany na to aby si jednoducho dufala v to, ze tvoj vztah bude po cely zivot tak genialne harmonicky, ze nikto z vas nikdy nepadne do ziadnej aferky. Vztah kde sa trhlinky nikdy neobjavia snad ani neexistuje.

DontWorry

Mojpohlad - hovorim o paroch o ktorych viem ze tu potrebu nemali. Hovorim ze poznam viacero parov alebo muzov, co by im to ani nenapadlo, lebo môzu mat kadejake problemy vo vztahu, vo svojej podstate partnerku si vazia natolko ze takyto pocin sa im hnusi. Rozpravala som sa s nimi o tom ;)

Ja si nemyslim jednoducho, ze kazdy chlap tuzi za zivot pretiahnut aj inu. Jasne mozno taky ktory mal prvu a zaroven poslednu. Ale su aj taki, co skusali hladat ..mali rôzne vztahy a nevyslo im to a potom sa nasla taka, pri ktorej sa im osvedcilo ze to je pre nich zena na zivot.

Ak sa bavime o tom, ze sa mu pacia nejake zeny. Pochopitelne. Aj zenam sa pacia ini muzi a nie len ich partneri. Ale vyslovene potreba spavat aj s inym jedincom a nie len so svojim muzom/zenou tam byt nemusi.

Brat mojho priatela mi sam povedal, ze ak ma muz zenu rad, nema chut podviest. A sam bol podvedeny, takze vie asi o com hovori. Môj priatel detto. Ten si to tiez zazil, cize preco by mal rovnake utrapy a bolesti spôsobovat mne?

Sejla

ten článok je ničnehovoriaci akože filozofický žvást čo nemá ani hlavu ani pätu, čo ma mal naučiť? Že nemám vyžadovať fyzickú vernosť, lebo tým partnera zatváram do klietky? Že keď mi bol neverný, v skutočnosti mi vlastne nebol neverný, ale bol verný sebe a chyba je vo mne? Ja som sa v tom nejak zamotala, sorry... človek sebavedomý akokoľvek "duševne zdravý", keď začne milovať, tak nemá potrebu podviesť a očakáva že ak ho druhý miluje, tiež nemá tú potrebu a teda keď sa to stane, tak to bolí, lebo bol klamaný už vlastne hodne dlhú dobu pred neverou a začne byť klamaný aj v rámci partnerovej snahy zakryť neveru. Ak by to bolo také normálne a prirozdené, tak by partner nemal potrebu nič zakrývať.
mojpohlad.. ten tvoj scenár je dosť nereálny a naivný.. väčšinou sa to končí inak, lebo vy chlapi si myslíte akí ste majstri sveta a dokážete mať všetko pod kontrolou, vrátane svojho podvedomia, dôvery svojej ženy, milenku atd. V skutočnosti podvod nie je len jedna noc, aj keby fyzicky ňou bola. Ale ostane spomienka, nasleduje súbor klamstiev žene a veľmi ľahko sa začne dodrbávať vzťah a dôvera. Žena niečo intuitívne vycíti, začne podozrievať, tiež klamať v záujme zistiť pravdu, aj keď ju nezistí, tak zneistie, začne žiarliť, jej fantázia začne pracovať - kazí sa vzťah pomaly a dlhodobo. Alebo chlap začne mať výčitky svedomia, sex s tou druhou bude mať pred očami, nastane problém s erekciou pri vlastnej, psychické bloky, alebo potreba podviezť znova. Alebo naopak žiadne svedomie, začne hľadať chyby na svojej žene, obviňovať ju podvedome za to, že ona to spôsobila tým a takým správaním a keďže ju dlhodobo klamal, z vlastnej ženy spravil podvedenú = naivnú, nevedomú a postupne ju začne čoraz menej rešpektovať, správať sa neúctivo, vlastne premietať svoje potlačené sebaobviňovanie na obviňovanie svojej ženy a totálny rozpad úprimného a dlhého vzťahu/manželstva na stratenej dôvere, nečestnosti partnera.
A vôbec, muž, ktorý vníma ženy, ako hračky vníma tak aj tú svoju. Chápem, že mužom dochádza hodnota ženy ako rovnocennej bytosti dosť neskoro, na to potrebuje muž trochu dozrieť, milovať, život ho musí pokoriť, keď uvidí svoju ženu ako matku, alebo až keď jeho dospievajúcu dcéru začne preťahovať nejaký chuj, čo si chce užiť, alebo mu to nedopne nikdy, čo je tiež častý prípad. Ale skôr beriem ľudí, ktorí sa v živote učia, rozvíjajú svoju osobnosť a tiež sa mení aj sexualita, nie takých, čo sa zaseknú vo veku 18 rokov.

mojpohlad

DontWorry:

Pises - "Poznam pary kde chlap podla tvojho popisu ozaj nemal nikdy potrebu smyknut druhu"

Prosim ta. Ako si mozes byt tak ista ze taku potrebu nemal ? Tomu chlapovi vidis do hlavy ? Spravanie ktore u ludi vidis nerovna sa tomu co maju skutocne v hlave.

manzel:

Tak v tom pripade tvoja pocestnost visi na vlasku, pretoze ak pride nejaky problem, napr. zene sa nezadari v praci, uz nebude mat z nejakeho dovodu chut na sex , alebo jednoducho nieco zacne haprovat, tak podla svojho vlastneho tvrdenia ju podvedies lebo uz nebude tak dokonala ako si bol doteraz zvyknuty.

Ty vlastne slubujes lasku,vernost a oddanost, ale iba v podmienkach ak vsetko funguje a iba ak prezivas nicim nenarusenu harmoniu ;-)

manzel567

Ja by som aj svoju manzelku podviedol, ale nemam s kym - este som nenatrafil na taku. Svojej manzelke som verny vyse 20 rokov, lebo je stale velmi sexy, sebavedoma, pritazliva, vie super varit, v dome mame vzdy cisto a utulne, je uspesna v praci, vie sa super obliect a upravit ked niekam ideme, ma velmi rada sex so mnou, nebyva podrazdena, za kazdych okolnosti sa sprava ako zena, denne si vyznavame lasku a nie je to umele... Zivot by som za nu dal...
Zamyslite sa nad tym, mozno v tomto co som napisal objavite, preco je tolko nevery...

DontWorry

Mojpohlad zvlastne zmyslanie ale skutocnost je taka ze chlap co svoju zenu miluje vazi si ju a chce byt s nou lebo je s nou spokojny v kazdej oblasti aj tej sexualnej - nema potrebu jej ublizovat a zahadzovat sa s nejakou druhou
Naopak chlap co pozera za kazdou suknou ktoru nasledne smykne je kreten.
Ine vysvetlenie neexistuje.
A ak uz podvedie ci chlap alebo zena tak v tom vztahu je niekde trhlina lebo v normalnom pripade zaujem vliezt do postele s niekym druhym nie je.
Neviem ako si prisiel na tieto zvlastne teorie..asi sam taky si ale potom si citovo nedospety jedinec a tvoju zenu alebo buducu zenu lutujem

Poznam pary kde chlap podla tvojho popisu ozaj nemal nikdy potrebu smyknut druhu