Zeny, aky mate nazor muzov, ktori nevedia byt verny jednej?

Príspevok v téme: Zeny, aky mate nazor muzov, ktori nevedia byt verny jednej?
sklamanasom

Zakladam tuto temu, lebo som sklamana z nich ako vidim vo svojom okoli/praca, susedstvo, kamaratky.../, ze mnohokrat podvadzaju svoje priatelky a manzelky aj muzi, ktori nato nevyzeraju a svojim priatelkam naslubuvavaju hory-doly a hraju sa na najzamilovanejsieho muza pod slnkom. Ku mne sa prosim nevyjadrujte, preco je to tak, chcem vediet o si vy zeny o takychto typoch muzov myslite.
-ktori casto striedaju frajerky pocas zivota ci vyhladavaju zeny len na jednu noc
-ktori nevedia byt verny tej svojej ci uz priatelke alebo manzelke a podvadzaju ju s inymi zenami
dakujem za vyjadrenia ktore padnu v tejto teme, nech budu akekolvek.
Admin, prosba na teba, nemaz mi to tu, ak sa vyskytnu aj utocne-vulgarne prispevky na muzoch, nech sa zienky pokojne vyjadruju co si myslia. Cenzura nema v tejto teme svoje miesto. Dakujem :)

Maoam

nikde nepisem, ze vyskyt STD spajam VYLUCNE s neverou, ale aj tak vdaka za vyklad

uz fakt, ze mnohi su nezodpovedni, je velmi na povazenie a sami sa otestovat predtym, nez zacnu vo vztahi sexualne zit, ide mizive percento ludi

myslim, ze kazdemu je jasne, ze v dnesnej dobe je to dost o drzku

mojpohlad

Maoam: Uvazujes chybne ak spajas vysoky vyskyt pohl.chorob vylucne s neverou.

Dovod je ten, ze ludia sa pri sexe nechrania a nepoznaju zdravotny stav toho druheho, popripade ten druhy zataji ak vie ze nieco ma.

Sexualne vztahy vznikaju predsa aj seriovo a nemusia len nutne paralelne (nevera), cize predtym nez spolu davaja ziju a su si verni, tak existuje tak isto obrovska sanca prenosu chorob (aj pokial je jeden z nich panic) pretoze staci ze jeden z nich je nezodpovedny a pred tymto vztahom mal sexualne vztahy s inymi osobami kde sa nechranil a nevie ci je 100% zdravy. A naopak ak sa niekto v sexe maximalne chrani a vie ze je zdravy, tak aj v pripade ze by bol neverny tak sa nepodiela na rozsirovani chorob.

Cize ako vidis, nevera sama o sebe s tym nema ziaden suvis, ale hlavnymi faktormi su to, kolko sexualnych partnerov mal dotycny pred vztahom,caste striedanie vztahov, ci sa dostatocne pri sexe dotycny chranil a ci pozna svoj zdravotny stav a nedopusti sexualny kontakt v pripade ze nieco nie je v poriadku.

Maoam

Lulu, ja viem, ze ty mas doma iny pripad, mozno aj preto to tak nevidis, ale ver tomu, ze je to skor vynimka...

Aj tie mnohe navonok dokonale vztahy vyzeraju medzi 4 stenami doma inak...

Ani nevies, kolki zahybaju tym svojim a ti nic netusia (aj muzi, aj zeny), nech zije dermatovenerologia, tolko k tomu. Moj znamy urolog mi nedavno v osobnom rozhovore povedal, ze maju vyslovene exploziu STD.

Lulu2011

Sejla - ahoj, ty to vzdy tak napises, ze ja uz nemusim :) ale zaujimave je, ako budu inych ostatnych presviedcat, ze aj ini su taki, lebo oni su taki :D a ako vravis negativizmus je skor nakazlivy, chudak mlade baby, co toto citaju a pri tom dobri chlapci doma sa za hlavu chytaju

Sejla

klamár si myslí, že všetci klamú, zlodej tvrdí, že všetci kradnú. A tí čo podvádzajú, budú tvrdiť, že nikto nie je verný...a ľudia skôr uveria negatívnym veciam, ako pozitívnym.

EEEEE

chapem to..aj ja to vidim vsade a sama som mala niekoho komu som nedoverovala ..ale doteraz neviem ci mi bol alebo nebol verny aj nejaky cas po rozchode...a mas pravdu je to vsade este to aj v tv napriklad v reklamach podporuju a ludia sa na tom zabavaju..tiez to vidim vsade znami, neznami, sklamane kamaratky, ale aj podvadzajuce kamaratky, rozvratene rodiny..jeden gay z bratislavy hovoril raz o tom ako zenati muzi podvadzaju s chlapmi svoje nic netusiace manzelky..vraj ti zamozni..no povedzte je to normalne? co je to za dobu choru? sama mam kamarata ktory sa ide zasnubit ale pri mne sa sprava inak hoci si drzim odstup..poza frajerkin chrbat sa stretava este s dasimi zienkami...dalsi ma 3 roky frajerku a chodi na tyzdnovky,.chodi sa s partakmi opijat a flirtovat s casnickymi balit ich (na jednu noc) atd..aky mam na to nazor? kazdy tuzi po laske no ked ju ma tak si ju nevazi a stale chce viav a viac.. moj nazor je taky ze to par ludi ktori to odsudzuju neovplyvnia.. na vine su aj zeny aj muzi...a taka je doba..chora zvratena..kazdy sa pred sebou predbieha kto si spravi lepsiu fotku a zavesi ju na net..pritom doma si nevedia prijst na meno pomaly...trapne...nuda..skoro kazdemu zalezi len na materialnych veciach a laska je potom druhorada...je to smutne kolko je nestastnych ludi po svete...

Maoam

no jo, muzi netrpia ziadnymi psych. poruchami, ze? ;DD

a ked sa po zene obzera krajsi a mladsi, ten doma ma svoje vrtochy a naroky neustale rastu a s nimi on tiez starne a rastie mu brucho, tak preco by si zena nenasla bokovku? ;DD

otocit sa da vsetko kadejako

su vztahy dobre, su vztahy kadejake

vzdy je to o ludoch

sampon

Zeny zvyknu trpiet mnohymi psychickymi poruchami uz za slobodna. Muz to vydrzi v manzelstve dlho tolerovat, ale nie vecne, Ved uz samotna tato tema je dokaz, ze zena povazuje muza za svoje vlastnictvo. Zeny sa dneska staraju aj tak viac o seba, ako o deti, alebo svojich muzov. DOmace prace robi pracka, vysavac a ina technika, takze tym sa neda nejako argumentovat. Jednoducho muza po case prestanu naroky a vrtochy jednej zeny bavit a ak sa po nom obzera nejaka mladsia a krajsia... Pricinu hladajte skor v sebe, ako v niekom inom.

DontWorry

Z tejto debaty som nadobudla pocit, ze uz neexistuju chlapi ktori by fungovali normalne ci vo vztahu alebo uz v manzelstve. Ze mat jednu zenu a deti a domace zazemie je dnes rarita. Ako keby kazda druha domacnost alebo vztah dnes fungoval vylucne len na bokovkach.

Fuuh neviem kde vy ludia zijete, ale ja zase poznam xy chlapov a parov, ktore su stastne bez narusenia. Nepotrebuju hladat inde..

To aby ked ma priatel raz poziada o ruku som sa bala mu povedat ano...