Ako si nájsť kamarátov

Príspevok v téme: Ako si nájsť kamarátov
manguška

Viem že tu už bolo takýchto tém, ale stále s tým mám problém. Je leto, aj ja nemám čo robiť, nudím sa doma. Jasne že si doma kamošov nenájdem, ja kludne aj pôjdem niekde sama, ale máte nejaký typ že kam? niekde kde mám reálnu šancu sa s niekým zoznámiť? Prosím, vyjadrite sa ak viete :) inak mám 17 r.

janiKka12345

To poznam medzi mnou a kamoskami to tiez moc nefunguje :) Ale stale dufam ze si nejaku normalnu najdem... lebo sa nudim :) A inac na aku skolu vlastne chodis ???

manguška

Hej dá sa povedať že na jazyky ale zas sedeť v jazykovke cez prázdniny sa mi nechce :D to umenie by ma možno bavilo, len nie je to divné keby som sa teraz začala učiť napr. malovať alebo hrať na niečo? lebo to sa vačšinou učia deti odmala...
S nimi sa poznám 2 roky a za ten čas sme boli spolu vonku iba pár krát a aj to som ich tuším ja zavolala, takže medzi nami to moc nefunguje.

janiKka12345

A na co sa ti zda ze vlastne si ?:D asi na jazyky ked si bola na tom pobyte ci ? A nebavilo by ta nieco tykajuce sa umenia ? Malovanie alebo hrat na nejaky hudobny nastroj atd... A s tymi kamaratkami nechodite von lebo ta nepozvali ? Alebo si sa ich ani nepytala? Lebo aj mne sa niekedy zda ze by so mnou nesli von ale mozno je to uplne inak :) Ale nebudem sa vnucovat presne :)

manguška

A inak rada by som sa začala venovať nejakej aktivite ale vážne netuším akej, pretože na športy moc nejsom...

manguška

Ja práveže niesom z dediny, ale aj tak neviem kam...hej na tábor sa už sítim stará :D Ale po tom pobyte sa cítim inak, samostatnejšie, odvážnejšie, sebaistejšie :) tam som problém s hladaním kamarátov nemala ale to preto, že každý tam išiel s cieľom zoznámiť sa s niekým. Ja mám tiež kamarátky zo školy, aj ked dokopy asi 3 také normálne ale nechodíme spolu vôbec von takže sa nebudem vnucovať. A ja viem prečo asi nemám kamarátov, pretože som tichá. To je to najhoršie. A neviem ako by sa to dalo napraviť, asi nijak. Ale musia existovať aj takí ľudia ako ja... Dakujem :)

janiKka12345

Manguska ja ta celkom chapem ...nudis sa doma a bojis sa ze ti leto utecie a ty nic nezazijes alebo nieco podobne .Tiez by som niekedy isla prec z tejto nasej dediny a niekoho noveho spoznala ale kam ze ? No ja neviem mne sa zdalo ze tabor je skor pre deti ? Ale tabor je skvely na spoznavanie kamaratov :) Ja si myslim ze by si si mohla skusit najst si nejaku brigadu alebo letnu skolu ale pises ze si bola na jazykovom pobyte takze nic. Este sa ta chcem opytat ci nemas nejakych kamaratov zo skoly ( asi chodis na strednu) alebo aspon 1 kamarata zo skoly aj ked nie najlepsieho...napr ja mam vela kamaratok ale ani 1 fakt dobru sa mi zda ze som uplne ina ako oni. No a skus porozmyslat ci nemas kamaratov preto lebo si ina ako ostatni a ci by si sa zmenila preto aby si mala kamaratov ? Podla mna bud sama sebou a raz najdes super kamarata :) A jak sa fakt nudis tak chod napr do prirody na prechadzku alebo sa rano rozhodni ze pojdes na vylet a nemusis vediet kam :) A zelam ti vela stastia pri hladani kamaratov :D

Sixx

No ja neviem ako inak by som ti poradil, tiež mám 17 a vela ludi som spoznal v tabore, respektive na lieceni v kupeloch...

manguška

Ale mala som na mysli niečo iné ako tábor...Inak bola som na jazykovom pobyte, pred pár dňami som sa vrátila a tam som si našla kamarátov ale bohužiaľ z iných krajín :(