Stará láska po 11 rokoch

Príspevok v téme: Stará láska po 11 rokoch
Chyba

Ahojte..:(
Ani neviem, ako správne začať. Asi len takto. V dobrej nálade a ani neviem prečo, napisala som SMS bývalému..:-)))aby som to ujasnila. Obidvaja máme po 31 rokov, avšak on už má zariadený život po svojom, manželku a dieťa. Fakt netuším, ako ma to mohlo napadnúť..možno dobrou zábavou..zrazu z ničoho nič som si v tú chvílu na neho spomenula a napísala mu. Po celú tú dobu som vlastne o ňom v podstate ani nevedela. Boli to krásne školské časy...-(Ale spať k problému. Najskôr na SMS nereagoval,cca o dva týždne sa mi ozval. Telefonovali sme dlho, zmienil sa o svojom skromnom živote. Samozrejme padla otazka aj na mňa. V podstate žijem s priateľom nejaké tie rôčky, ale nie sme manželia, nemáme deti. Po tel. sme sa dohodli, že sa spolu stretneme a pokecame. Lenže..telefonát bol aj plný výčitiek z jeho strany, prečo som ho opustila, tiež že som mala šancu, keď už terajšou manželkou ešte len chodil..v podstate mi niečo vyčítal. OK, tak sme sa dohodli, že sa stretneme, však čo už. No..lenže mňa tak na druhý deň napadlo, či si s týmto neskomplikujeme obidvaja životy. Tak začala SMS-ková výmená názorov. Však náhoda je blbá vec a ako sa vraví, stará laska nestarne. Na to sa z jeho strany sypali argumenty: už sme dospelí, to bolé dávno, mám syna, ktorého nadovšetko milujem..a neskôr na to, či mám všetko to čo som chcela..vlastne reagoval na náš vtedajší rozchod, keď som mala v záujme robiť si karieru, pričom sme bývalí od seba niekoľko km, a to bol vlastne dôvod rozchodu. Moja otázka teda znie...rečo sa vlastne so mnou chce predsa len stretnúť? chce mi niečo vyčítať? ukázať mi ako je šťastný? alebo mám v tom hľadáť predsa len niečo viac?
Prosím poradte mi, neviem čo si mám myslieť.
Ďakujem

Marsmeloun

podla mna si nešťastná ty ... nechápem prečo furt ludia maju tendenciu miešať sa do uzavretého a tým ničiť momentálne vzťahy ... škoda , že vobec odpísal..mal by pokoj ...ublížila si mu zrejme raz ... hádam sa nechystáš znova

Chyba

Winki,jasne,ze aj ja mam toho hodne vela na srdci. Ano,bola to velka laska,no aj on mal sancu,..ak ma tak mal rad,tak ma mohol vyhladat,zbalit kufre a ist so mnou. Ale nie,radsej vsetko TO hadze na mna. Nebol to rozchod pre ne-lasku.

winki

Ak máš dôvod mu vysvetliť svoje činy v minulosti...tak sa s ním stretni, ale len za týmto účelom. Ale nič viac nerieš.

Chyba

Redka..,ale vsak som napisala,ze ked som ho oslovila,tak to bolo v case,ked som bola "spolocensky unavena.\\\" Mne sa skor zda,ze ty nemas vlastny nazor na vec. Podla toho kto a ako pise,tak sa vzdy k ich nazoru priklanas. Vsak precitaj si svoje prispevky. Najskor si utocila,potom ta diplomaticky skrotila Maoam,kde si neskor priznala svoje sny,a nato ked pridali prispevky muzi,opat atak. Tak neviem. O namotani tu nikto nic nehovori.

redka

Pripadas mi nejaka.... Namotana... Neviem mam z teba divny pocit... Tvaris sa ze o nic nejde, ale ide... A nie jemu ale tebe... Len tak si sa mu neozvala... Sorry je to len moj pocit...

fero111111

co si ja myslim asi nic :D je mi to jedno pekne ti napisala ze nemas mu ho pofajcit na prvom stretku a proste nic eroticke ani sexuchtive robit proste ukoncit to vykecat sa a hotovo

a myslim si ze ti nieco chyba z neho z tamtoho oneho z tych casov ked ste boli spolu to si myslim ... a on ta ide prave zrolovat :) to znamena odlozit ako nejaku staru zlozku ktoru ma dlchsie otvorenu ...

ale zas keby ta chcel do postele tak snim id aj tak sa tomu nevhynete :) ak to bude chciet ... ci uz teraz alebo neskor ... mas to jedno

doubledog

podla mna si hlavne ujasni, preco si mu napisala.
lebo ak napises, ze ani nevies preco, tak si podla mna nehovoris pravdu.