Aku vonu pozivate?

sandruska

ja pouzivam dg light blue a eclat od lanvin.su to vznikajuce vone ale moja srdcovka je omnia crystaline od bvlgari .je to neskutocna vona svieza dokonala.

certik1

ja mam vitrinku v ktorej mam tieto vone : od armaniho - emporio, diora -j adore, e arden - provocative woman, dg - light blue, valentino - vecko, cacharel - noa, vsetky sa mi pacia a striedam ich podla nalady a oblecenia. neviem preco, ale zalezi mi aj na tom, aby mi vonavka ladila s oblecenim :-))). a v predsienke pred zrkadlom mam eclad d arpege od lanvin, lebo tu pouzivam najcastejsie. je to najsuper vona, ta ostane asi navzdy moja No 1.

cashmere

Mojou najobľúbenejšou vôňou je Tommy Girl od Tommyho Hilfigera, ktorú používam tri roky, sem-tam uletím a kúpim si nejakú inú, napr. Gucci-Envy me 2, Dior-J´adore a Acqua di Gio od Armaniho, ktoré sú veľmi, hmm..... voňavé:)), ale aj tak sa vždy vrátim k Tommymu. A čo sa týka mužských parfumov, tak sa mi veľmi páči Fahrenheit od Diora, to je niečo úžasne, baby! Tak toto zacítim vždy na každom (ak ju používa).

maťa

Ďakujem slušny muž...za ten obdiv... D&G light blue je naozaj niečo úžasné...a nemenila by som:-) pekný dník

bubinka

pre bubinku, nevies gramatikuuuuuuuuuuuuuuuu?:pppppp...jj ale najkrajsie je, ked si muz so zenou vonaju aj bez vonaviek, potom ide o chemiu a to je super...moj drahy mi povedal, ze mu velmi voniam bez vonaviek aj...a je pravda, ze k muzovi zena nevonia(v posteli)..tak to nie je ono....a on mi to aj potvrdil:)