Aku vonu pozivate?

elanela

Anka ja neponúkam napodobneniny sú to parfémy Federico Mahara a ingrediencie sú totožné s tými ako majú aj tieto značky.Lenže ponúka sa to len cez distribútorou odpadá cena za flakon reklamu sklady predajne...preto je tá cena taká super nie sú to smrady ved ja sama ich používam Dolce Gabana Light Blue aj moje okolie prečo by som dávala velké peniaze ked to môžem mat lacnejšie a kvalita je tiež?

anka

Nemám rada napodobeniny, lebo v testeroch je originál a za lacné peniaze potom kúpiš nejaký totálny smrad. Ale mne sa páči nina ricci les belles, salvatore ferragamo incanto charms, alebo versace bright crystal. Kupujem ich na www.parfemplus.sk a som s nimi spokojná.

elanela

ponúkam parfémy za skvelé ceny 380sk vone svetoznámych značiek dolce gabana dior armani boss versace www.fmgroup.sk
bližšie info ma elanela@post.sk

ivka2

aj ja by som chcela nejaku peknu sviezu vonu a samozrejme nie drahu(som chudobna studentka :) )...lebo mam doma kopu vonaviek co som dostala, ale z tych mi je blbo...vsetko sladke...napr. celin dion..fuu humus:) ..ale napr zo sladsich sa mi paci Lucia z Oriflamu, alebo taktiez Celebre z avonu...momentalne som si kupila na bezne pouzivanie ,,Pret a Porter,,...a taktiez sa mi paci Adidas..tie svieze vone...