Prístroj Eurojade - skúsenosti

Príspevok v téme: Prístroj Eurojade - skúsenosti
Eurojade

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či má dakto skúsenosti,s prístrojom eurojade, od firmy eurotex-re s.r.o sídliaca vo Zvolene.Prosím o Vaše názory a skúsenosťi.Ako dlho to užívaťe? máte dáke dobré skúsenosťi? Pomohlo Vám to nejako?Alebo naopak máte aj negatívne skúsenosťi s touto firmou?Ak môžte aj cenu oznámiť.Ďakujem

jahodka malinka

Za 90 eur sa urcite oplati, lepsie ako kupit predrazenu jade podlozku od EUROJADE firma aximre ci ako sa vola. strasne mi podlozka pomohla na ubolene chodidla. dakujem. Maria.

Patricia777

Za 89 eur sa oplatí....viac by som nedala....dokonca som vysadila lieky na chrbticu, pouzivame cela rodinka. Dakujeme a odporucam

janka2588

Dobry den.
Ludia neblbnite nekupujte predrazenu podlozku Eurojade od firmy Axim re sro Kupila som ju v eshope a je to presne ta ista podozka. Tu ju maju za nizsiu cenu - www.zdravie-sk.eu

Marian21

Velmi som spokojny trosku draksia vec ale stratila sa rakovina teda aspon utychla a niesu ziadne problemy :) vrelo odporucam :D

Ivan Mraz

Dobrý den, máme osobnú skúsenosť s podložkou Eurojade používame ju celá rodina už skoro rok. Mne pomohla na rameno ktoré aj po operácii stále bolelo a nemohol som zodvihnuť ruku, po necelích dvoch týždnoch používania bolesť úplne ustúpila a možem aj pracovať. Pomohla nám aj na kríže a stabilizáciu tlaku, alergologička potvrdila zvíšenie imunity. Celkovo sa citime oveĺa lepšie a znižili sme aj užívanie liekou čo nám vracia investíciu. Odporúčam všetkým čo si chcú zlepšiť alebo udržať zdravie.

Zuza-na

Tento výrobok sme kúpili v marci 2013.Manžel ako bývalý baník mal veľké bolesti chrbtice a 10 rokov bol kvôli chrbtici na invalidnom dôchodku.Podstúpil všetko možné-aj nemožné-ale bolesti tu boli stále.Teraz je manžel už starobný dôchodca a bolesti v krížoch nemá,od kedy používa Eurojade.Aj ja som mala problémy so srdcom,krvný tlak skákal.Už vyše roka neužívam lieky.Štítna žľaza,cukrovka,choleterol,dna a veľa ďalších problémov sa upravili natoľko,že život je oveľa krajší.Ďakujeme a odporúčame.

Jade

Dobry den!
Ja s mojou manzelkou sme si kupili podlozku EuroJade a sme velmi spokojni. Nie je to ziadny podfuk alebo sarlatanstvo. Tieto kamene naozaj maju priaznivy ucinok na cele telo. Vrelo odporucame. S danou firmou mame dobre skusenosti. Vyrobky maju osvedcene aj so certifikatom CE, takze nejde o podvod. Firma ma svoje sidlo vo Zvolene a realne existuje , preto nemajte ziadne obavy, ze ste naleteli na podvodnikov.