Zle vysledky z cytologie

panika

rozpravat sa treba, lebo potom clovek nevie, na com je. Nie kazdy sa vo vsetkom vyzna. Treba sa pytat, ked nerozumies. Mala by ti vysvetlit

panika

Ja som tam bola par dni..ale to su uz roky dozadu. Neviem, ako dlho sa tam teraz zostava. Ja som mala 4 cytologiu.Nemusis sa bat..je to uplne v pohode. A robi sa to zospodu - takze ziadne jazvy

lucia123

AhojIvka, niekedy mam pocit, ze s mojou lekárkou sa nejako rozprávat neda, povie chod na operáciu a neberie nejaké iné možnosti liecby..najprv mi tvrdila, aj ked mi neurobila kontrolu, ze určite budem ma HPV vírus, potom po case mi spravila kontrolu a ked prisli výsledky povedala mi, ze HPV nemam..

lucia123

ahoj panika.a tiež si mala zlé vysledky z citologie tak ako ja? a to ti urobia zákrok a v ten den ides domov alebo si este v nemocnici? no, ja ako som hovorila, strasne sa bojim lekárov, mam z nich panický strach..a ta operácia trva nejako dlho? inak dakujem za tvoju odpoved a prajem pekny den..

lucia123

ahoj sluch, dakujem ti velmi pekne za tvoju odpoved. komunikácia medzi mnou a lekárkou určite dost viazne, preto si chcem hladat aj inu lekárku. Ona mi vzdy hovorí o zákroku, pričom mi vôbec nepovie nic konkretnejsie..este som nerodila, ale chcem mat v budúcnosti babatko..a nie je náhodou tato konizácia nebezpečná?niekde som čitala, ze pri konizácii zena nemôze mat dieta a to by som bola nerada...

Ivka 1

Lucia môžeš svoje gynekologické ťažkosti skonzultovať aj telefónicky
alebo sa môžeš objednať na prehliadku
priamo k nemu.Možno Ti navrhne aj iné
riešenie ako operatívny zákrok.Viac na maile.

sluch

5575,volna tekutina v bruchu moze mat rozne priciny,treba ta poriadne vysetrit a najst pricinu,niekedy je pricinou samovolne prasknuta cysta vajecnika,alebo to mozu sposobit zapaly v malej panve