Kam cez leto na dovolenku???????

adi

My chceme ist tento rok urcite do Chorvatska. Kedze sme tam este neboli, moze mi niekto odporucit konkretny hotel, s ktorym ma dobre skusenosti? Dakujem

agina

Danka my zakotvime v Sharm el Sheikhu. Tiez som chcela ist do Hurghady, ale Hydrotour ju neponukal.Velmi sa tesim, ideme v septembri, ale mam pocit, ze tam aj tak bude riadne horko.

alic

chodievam kazdy rok do chorvatska,oblast pri Poreci na Istriu,bola som raz pri Zadare,nie priamo ,tam sa mi menej pacilo,vlani som bola este v Tucepi autom.Pekne,ale na moj vkus v auguste az moc teplo.Na tej Istrii sa mne osobne paci najviac,aj tento rok idem zas na to oblubene miesto.

Daniela191

To Sii, Agina: Bola som v Tunise pri Monastire, v Egypte v Hurgade. Tunis nič moc, ale nie sú tam tak drzý ako v Egypte, lebo ešte v minulom storočí to bola francúzska kolónia, ale sú to arabi. More je krásne, biele pláže, nádhera. V Egypte sme boli minulý rok, more je úžasné, určite vyskúšajte šnorlchovanie, rybky nemajú chybu. Dôležité je mať dobrý hotel, našťastie sme tiež neboli v samom centre, lebo tam je večer humbuk. V každom hoteli sú policajti, ale nie je to dovolenka len pre samé baby, určite berte chlapov a bez nich ani na krok!!! A nenechajte si ujsť piramídy!!!! Ten pocit stojí za to, niečo neopísateľné:))