Kam cez leto na dovolenku???????

Aria

Daniela, Sii, dakujem vam pekne. Uz som o Rodose citala vela krasneho a hrozne sa tam tesim. Denne pozeram kopec stranok, ale niekedy je lepsie pocut aj nezavisly nazor. Urcite sa chystame pobehat cely ostrov, ci uz autom, alebo motorkou, a popozerat vsetky zakutia. Tak esteraz dik :o).

sii

mna tiez laka nejaka ta africka krajina len sa obavam tych bombovych utokov, bohuzial stale daco pocut :(
Ja by som isla aj na safari do Kene.
Bol uz niekto takto v Afrike?? Ale v Egypte, Tunisku, Maroku...

agina

V Egypte ste niektora neboli????Ja sa tam chystam v septembri a rada by som vedela, ake to tam je a nejake odporucania apd.

sii

moji svokrovci boli na Krete aj na Rhodose a reakcie boli jednoznajcne RHODOS :))
Aj ked povedali ze Kreta je tiez nadherna ale co sa tyka kupania a kvality vody tak Rhodos.

agina

Mne co sa zatial najviac pacilo tak to bolo na Krete, urcite je to podobne ako Rodos, hoci aj tam by som chcela ist.

sii

Aria, ja som tiez bola v Kolymbii, presne hotel Kolymbia Beach, ked sa pojdes poprechadzat pozdlz plaze stale sa meni, tj. od piesku o kamienky je tam fakt krasne bola som na plazi aj v inom meste ale tam to bolo proste najkrajsie a najcistejsie. :)) Prajem vela krasnych chvil a urcite si Pozrite Rhodos mesto, je to asi tak 40 km odtial.

Daniela191

Ahoj Aria, aj ja som bola na Rodose s priateľom predminulý rok a bolo výborne:) Boli sme vo Faliraki, ale chvalabohu nie v samom centre. Určite si požičajte auto /nie motorku/, je to paráda, prebehnete celý ostrov. Na 3 dni nás stálo 100 euro a benzín 20 euro. Oplatí sa:))

ivava

Ahojček, bola som v Peru, Bolivii a Chile s Victory Travel. Vyšlo to cca 80 000/os. Do Južnej Ameriky sú veľmi drahé letenky - 43 000 Sk.