Strach z priatela

Príspevok v téme: Strach z priatela
inka34567

Som zmatena zo svojho priatela. Uz fakt neviem co si mam mysliet. Vcera sme boli kupovat mobil teda pre mna ako darcek a on di kupil taky isty. Nakrical na mna hned ako sme vysli z domu ze co s nim stale rozpravam ci nevidim ze musi vybavovat ci fakt chcem ten telefon. Zostala som ticho potom sa vsetko urovnalo a chvilu bolo dobre. Ked sme boli na ceste a on mal volat a pokazil sa mj telefon tak vulgarne nadaval zostala som ticho lebo som sa bala ze mi jednu vylepi. Ked sme prisli do busu tak ja som sa rozplakala od strachu potom bolo zasa chviku dobre spraval sa milo. No netrvalo to dlho prisli sme domov a isiel si este kupit puzdro na mobil ja som si chcela vybrat iba take na zadny kryt a zacal na mna vrieskat v predajni ze taky si urcite nekupim ze si kupim zatvaraci kryt lebo sa mi doskrka. Ked sme uz boli pri dome zacal nadavat ze on si musi ist dat orezat kartu a uz som mala nervy tak som mu povedala ze preco sa stale stazuje ze mi to vadi a on ze to nehovori mne a ja som mu potom povedala ze nech si ho teda necha. Boli sme ticho az sme prisli domov kde stretol kamosa tak som mu povedala ze idem uz domov ked si nemame co povedat a povedal ze preco stale trucujem. Teraz sa citim blbo a chcem si ten mobil od neho kupit lebo takto bjde stale jeho abude za to na mna hucat. A este k tomu som s nim tehotna uz som tu pisala aj davnejsie temu. Nevladzem uz poradte mi :/

Maoam

odid, kym je cas

radsej slobodna matka, alimenty musi platit tak ci tak, ako byt tyrana v tehotenstve psychicky, neskor aj fyzicky + tvoje dieta vsetko citi, hlavne stres, strach......

a ked sa narodi, chces, aby vyrastalo v takom prostredi a atmosfere?

to snad nie.....

chran seba a dieta, na neho kasli

ak mas moznost, mozno rodicia pomozu, alebo dobra kamoska, teta, rodina, hocikto, len s nim neostavaj, bude to len horsie

Maoam

jemine, baby, co vam uz niektorym fakt hrabe? ak raz vidim, ze je chlap agresivny cholerik a je len otazkou casu, kedy pride prva facka, tak ho kopnem do riti, nie?