Strach z priatela

Príspevok v téme: Strach z priatela
inka34567

Som zmatena zo svojho priatela. Uz fakt neviem co si mam mysliet. Vcera sme boli kupovat mobil teda pre mna ako darcek a on di kupil taky isty. Nakrical na mna hned ako sme vysli z domu ze co s nim stale rozpravam ci nevidim ze musi vybavovat ci fakt chcem ten telefon. Zostala som ticho potom sa vsetko urovnalo a chvilu bolo dobre. Ked sme boli na ceste a on mal volat a pokazil sa mj telefon tak vulgarne nadaval zostala som ticho lebo som sa bala ze mi jednu vylepi. Ked sme prisli do busu tak ja som sa rozplakala od strachu potom bolo zasa chviku dobre spraval sa milo. No netrvalo to dlho prisli sme domov a isiel si este kupit puzdro na mobil ja som si chcela vybrat iba take na zadny kryt a zacal na mna vrieskat v predajni ze taky si urcite nekupim ze si kupim zatvaraci kryt lebo sa mi doskrka. Ked sme uz boli pri dome zacal nadavat ze on si musi ist dat orezat kartu a uz som mala nervy tak som mu povedala ze preco sa stale stazuje ze mi to vadi a on ze to nehovori mne a ja som mu potom povedala ze nech si ho teda necha. Boli sme ticho az sme prisli domov kde stretol kamosa tak som mu povedala ze idem uz domov ked si nemame co povedat a povedal ze preco stale trucujem. Teraz sa citim blbo a chcem si ten mobil od neho kupit lebo takto bjde stale jeho abude za to na mna hucat. A este k tomu som s nim tehotna uz som tu pisala aj davnejsie temu. Nevladzem uz poradte mi :/

Liam

Presne, rozíď sa s ním a ešte nezabudni na trestné oznámenie. Keď s ním ostaneš, budeš to ľutovať, no trestné oznámenie nie.

ehm

Rozíď sa s ním, kým je čas. Je to očividný psychopat, lepšie to s ním už nebude, skôr naopak. Každý deň navyše, ktorý s ním stráviš, budeš neskôr ľutovať. Takže kontaktuj ho ešte dnes a povedz, že je koniec. Jediné dobré riešenie

Liam

Amma ak Ti začal ubližovať, podaj naňho trestné oznámenie. Uveď identifikačné údaje podávateľa a presný opis skutku, resp. udalosti, ku ktorej došlo. A tiež aj to, že Ti pokazil mobil a ďalšie škody, ktoré ti spôsobil a výšku tých škôd.

Amma

Ja mám tiež podobný prípad. Stretávala som sa s priatelom pár rokov a potom sme začali spolu bývať, nič nenaznacovala jeho agresivite. Prvé dni bol dobrý, potom začal byť agresívny, nič som nespravila. Začal ma byť, sácať, otĺkať, škrtiť, dusiť,vyťahoval nožík na mňa, atď. Utiekla som mu, keď ma dobehol bol dobrý do rána, kedy začal všetko ľutovať, ospravedlňovať sa, že bude dobrý. Jeden deň bol dobrý a tri dni agresívny,dookola bolo to isté. V poslednej dobe ma napada miesto fyzicky psychicky a ubližuje aj psovi. Od rána do večera počúvam jeho kriky, aká som neschopná,nič neviem, nie som žena a aj horšie,či doma, vonku alebo v obchode. Keď idem písať, volať alebo kontakovať rodinu/kamarátov zoberie mi mobil a bud ho praskne v ruke alebo hodí o stenu a zničí sa. Nemám žiaden kontakt s nikým už dlhšiu dobu. Keďže je mi stále v pätách kontaktovať sa mi dá iba v noci keď všetci známy spia. Keď niečo čo chce mi dookola hovorí nech mu to kúpim, že podľa neho má baba pracovať, robiť, vybavovať, atď. a chlap sedieť a baviť sa celý život ani prstom nepohnut. Pracujem, upratujem, riešim zaňho problemy, všetko vybavujem, robím mužské aj ženské roboty v domácnosti, jednoducho robím všetko okrem varenia, ktoré ho baví a myslí si ze je pánom a nikto naňho neni.Hoví, že sa zmení keď bude otcom, ale ja dieťa nechcem a neplánujem ho.

puzzle5

ale pamatam si ta aj z temy o udajnom sledovani nejakej dievciny kde si sa tiez hned chytila na vsetky najkatastrofickejsie moznosti :D

puzzle5

"no moze ta zmlatit aj v tehotenstve, su pripady aj take, ze tito chlapi su schopni zenu fakt zmlatit a zena pride o dieta a pod, co ty vies coho je schopny?"

Maoam ty asi dost oblubujes katastroficke scenare a katastroficke filmy co? :D ale je fakt ze chalan nie je ok

Maoam

no moze ta zmlatit aj v tehotenstve, su pripady aj take, ze tito chlapi su schopni zenu fakt zmlatit a zena pride o dieta a pod, co ty vies coho je schopny?

ako dlho ho poznas a ako dobre? tipujem ze kratko a malo....

utekaj....

aj keby si mala ostat sama, neviem kde si, v ktorom state, podaj si ziadost o soc. davky, azyl, hocico, ako tehotnu ta nevyrazia - len hladaj aktivne pomoc, kym je cas a tak, aby on o tom nevedel

ak mas moznost pomoci od rodiny alebo priatelov - tak konaj, vsetko lepsie, ako ostavat s psychopatom

Aja02

Ach jaj, ak máš rodičov, ktorí sú ti ochotní pomôcť, tak zdrhaj kadeľahšie, lebo tento ešte zmláti teba a neskôr aj to malé.