Prečo musia existovať muži

Príspevok v téme: Prečo musia existovať muži
CO

Dopredu sa ospravedlňujem všetkým mužom ktorých teraz neskutočne urazím, uvedomujem si že je to len a len môj problém, ale chcem to napísať tak, ako to cítim. Od mala mám katastrofálne príklady mužov v rodine, aj v okolí. Som vo veku, kedy proste už myslím na vzťah, nehovorím, že ho musím mať, ale vek a psychika ďalej nepustia a preto by som to chcela riešiť čím skôr. Môj problém je, že ich nenávidím. Som voči nim zaujatá a ťažko ma presvedčiť o opaku. Ak sa aj nájde nejaký v pohode muž, vôbec to nepomáha a môj názor sa nezmení, pretože v zápätí na to sa nájde ďalších 10 debilov. Nechcem veľmi konkretizovať, ani prečo sa tak cítim, ale nechcem nenávidieť, ale neviem ako s tým prestať.

asi

CO: asi to bude tym, ze myslis a pohybujes sa v stereotypoch. Potom podvedome pustas si k telu rovnake typy muzov. To by si musela zmenit myslenie, aby si nasla ineho.

Je to ako z toho jedneho vtipu, ked ide chlapik po ulici a vidi druheho, ako pod lampou nieco hlada. Pyta sa ho, ze co sa stalo. Chlap povie, ze stratil taky maly aluminovy klucik. Tak mu ten druhy pomaha a hladaju spolu. Po dlhej chvili to tomu druhemu neda a opyta sa, kde ten klucik stratil. Chlap ukaze, ze tam v tme. Opyta sa ho, ze preco ho hlada tu pod lampou, ked ho stratil o niekolko metrov dalej v tme ? Dostane odpoved, "Pretoze tu je svetlo..."

CO - ty hladas pod tou lampou...

Sejla

Slavko, o mne a tom, či som/nie som sama a prečo, nevieš vôbec nič. A nechcem, aby sa táto diskusia zvrhla na nejaké osobné útoky a predbiehať sa v akože uštipačných poznámkach na anonymné osoby, to nemá žiadnu úroveň, skor skús povedať niečo k veci.

tiezmuz

mozno mas velke naroky na muzov. a skus si na nich vsimat a hladat hlavne to dobre. potom ich mozno zacnes inak vnimat.

Sejla

0vecka, normálne sa chlapi kurvia so ženami, veď vačšina vleze do postele s hociakou ženou, ani nemusí byť bohvie ako pekná.

Danys

Ja ti verím, lebo aj mne ide kopa mužov na nervy a niektoré typy nemôžem ani vystáť. Nájsť muža, ktorý by ti vyhovoval je veľký problém nielen vo vzhľade, ale aj v povahe. Niektorí sú skutoční magori.

muz 4587

CO je velmi velmi dobre, ze mas takyto pohlad. Dokazes byt viacej racionalna a nebudes mat ruzove okuliare. Vyuzi to vo svoj prospech a dobre si preklepni chlapa skor nez si s nim nieco zacnes. Baby robia chybu v tom, ze kvoli zaslepenosti prehliadaju chyby chlapa a nechaju so sebou manipulovat. Dobri chlapi existuju, len ich treba hladat trosku inak ako je to bezne v dnesnej generacii zien :) Drzim palce