Vylúčenie zo štúdia

Príspevok v téme: Vylúčenie zo štúdia
parararam

Bol som vylúčený zo štúdia na VŠ a požadujú aby som vrátil index, ISIC a vypísal tlačivo o ukončení štúdia a do 3 pracovných dní im to priniesol. Ja si však chcem ISIC aj index nechať na pamiatku :). A už duplom sa mi nechce vypisovať nejaké sprosté tlačivo o vylúčení, nech si ho vypíšu sami a tak sa pýtam, ak tie papiere aj s obálkou šmarím do koša, index si vyložím na poličku a z isicu sa budem tešiť na najbližšom študentskom koncerte kde ním odrbem personál pri vstupe aby som mal vstup zdarma :) môžem očakávať, že mi v nasledujúcich dňoch príde zo strany školy ďalšia obálka prostredníctvom ktorej budú opätovne požadovať to isté, prípadne smú na mňa uvaliť nejakú sankciu?

Nininini

ahoj, ja som sa po mesiaci od zaciatku 1.roka rozhodla studium ukoncit a chceli po mne takisto vypisat tlacivo, to som vypisala, doniesla a isic aj s indexom som si nechala a nikto ma uz viac nekontaktoval. Takze mozes to takto skusit, snad ti to tiez vyjde, isic sa zide :)

parararam

Aj, aj :). Na MHD to fungovať nebude pretože čip v karte nebude prolongovaný a tím pádom zablokovaný, využiteľnosť karty však vidím ako vstupenku zadarmo na rôzne akcie kde sa bez ISIC karty zvykne platiť 2€ a viac, áno som vypočítavý čo sa týka niektorých vecí a nevidím na tom nič zlé, treba si systém spríjemniť akýmkoľvek spôsobom v rámci možnosti. Každopádne vďaka za info ohľadom tvojej spolužiačky.

kejra

Naozaj ti ide o nechanie si ISICu na pamiatku alebo skôr o to odrbávanie na koncertoch v MHD a všade možne?
Je to od teba skôr vypočítavé, ale nevadí, veď šetri kde sa dá, tvoja vec.
Bývalá spolužiačka ukončila štúdium a tiež jej prišlo, že má vrátiť ISIC, bola však v zahraničí a tak asi po 2 listoch jej aj zatelefonovali, ale myslím, že sankciované to ešte nebolo.