pmôžte mi schudnúť prosím!!!!

stihletelo

Na znamost sa dava....
pridajte sa ako ja do programu k stihlosti za akciovu cenu 1 EUR
ale je to len pre prvych 1000
Potom to bude stat 100 EUR
Baby vyuzite to teraz ked to za 1 eur

jedalnicek, cvicebny program, doplny vyzivy ... no komplet
mail cestakstihlosti@gmail.com

mata

prosim vas dá sa schudnúť sama doma s diétov a cvičením aj každý vcer ak treba na bruchu,zadku a stehnách???potrebujem spevniť tieto partie do zaciatku júla..ale bez fitneska a roznych tabliet len dieta a cviCěnie...dá sa to??ak ano tak ako??

eva mokr

Poculi ste o L-karnitíne, je jedinečný v úprave telesnej hmotnosti. Viac informacii najdete na gym.sk
alebo pre tých čo majú nedostatok pohybu je asi lepšie tu gym.sk

jaja

Damaxy,ja nejem sladkosti už pár rokov,ani po 17,00 hod.a napriek tomu kilá sú rovnaké.Asi sa prejavujú gény po matke..ale je pravda,pohybu mám málo.Ale aj tak.Ak ja si dám na rodinnej oslave dobré jedlo,tak na druhý deň mám o kilo viac.Ostatní nie.
Možno to bude trávením... alebo čo?

monka

ahojte.
3 dni som jedla tukozrutovu polievku.no a dnes rano som dostala taky zachvat,ze som nevedela,co mam robit.cela som sa klepala,a strasne som bol hladna.ked som si chcela dat tu polievku,tak sa mi z nej dvihol zaludok.uz ju jest nemozem.tak som ruchlo zjedla jablko,a potom som si urobila zeleninovy salat.myslim,ze sa zacnem stravovat tou delenou stravou a pridam k tomu cvicenie.bude to sice trvat,pokial schudnem tych mojich 5 kil,ale uz mi nikdy nebude tak zle.mali ste aj vy taky podobny zachvat?alebo taky neskutocny hlad?

stefania

Prosim,pomozte!Uz takmer rok zijem v USA.Za ten cas som pribrala mozno 7-8kg,na Slovensku som so svojou postavou bola stale spokojna a pritom som jedla ovela viac ako v USA.Mam 18 rokov a na vahu radsej ani nestupnem lebo viem ze by som sa asi zblaznila.Len pri pohlade do zrkadla panikarim.Viem ze problem je hlavne v tom ze tu nemam tolko pohybu ako na Slovensku,ale samej sa mi nechce ani vystrcit hlavu z domu.Prosim pomozte.

maja

ja mám jeden typ na to ako si postupne znižovať váhu,celý život som bojovala z kg, ale už asi 5 rokov praktizujem piatkový ovocný deň a postupne som si začala upravovať váhu,teraz vážim ako za mlada/mám 44 r/skús a hlavne vydrž

123456

coze? nadvaha? 180 cm a 73 kg??? si normalna? toto je tvoje BMI

Hodnota Vásho BMI je 22.53.

Gratulujeme. Patríte medzi mensinu ludí, ktorí si pri dnesnom spôsobe zivota dokázu zachovat normálnu hmotnost. Len tak dalej. Nezabúdajte vsak, ze tento stav sa môze kedykolvek zmenit, a preto nelenoste a do svojich jedálnickov zaradujte vela ovocia a zeleniny a dalsie produkty zdravej výzivy.

no a k tej chodzi... kto nema rad ani tu tak nex plava, bicykluje, korculuje...