pmôžte mi schudnúť prosím!!!!

ninuška

nuriah, laskavec a všetci čo kazíte dobré meno Herbalife, ja nemám na vás slov, ako som vravela ja som schudla pomocou nich 12 kg a v živote som nebola taká štastná. Aspoň dajte príspevok, ktorý pomôže ľudom.

nuriiah

...len sa nedajte na Herbalife...zbytocne vyhodene peniaze a ziadny ucinok...podla toho ako zlcovite tu inzeruju, vidiet, ze im uz ludia neveria...konecne

babenka1

Norika: Núhlas. Naši predkovia si mohli dopriať klobásy a slaniny každý deň, lebo to aj zo seba vydali. Veď od rána do večera makali v záhrade, okolo domu. Teraz je jediný pohyb niektorých ľudí od gauča ku chladničke.

Maxa

Ja momentálne chudnem podla rád na Novej línii. -odkaz odstránený- celkom sa mi darí, radia tam ah hypózu ale ja som to nemala

Norika 23

Ježiš baby veď telo nie je žiaden stroj ktorý sa dá pomocou tabletiek preinštalovať. Stále ale neustále sa točí v časopisoch a knihách to isté ale vy stále hľadáte neexistujúcu cestu pomocou tabletiek a iných blbostí. Preboha ved telo funguje na báze energetického príjmu a výdaja. Pokial zjem niečo a nič nevydam tak matematicky mi vyjde že priberiem. a ak niekto nepriberie tak mu metabolizmus funguje rýchlejšie, no ak taký metabolizmus nemam tak to musím robiť takto. a čo sa týka pohybu, som osobná trénerka a nemám rada tieto veci. pohyb bol človeku daný a keby sme sa nehybali tak by sme len kysli ako cesto. trošku sa preinštalujte a začnite sa na pohyb pozerať kladne. ved je to taký skvelý pocit ked sa telo prekrvuje a vyplavuje sa hormon štastia.

sisa3

ahoj, vyskusaj firmu herbalife, zarucene funguje a aj mne sa vdaka nej podarilo schudnut 16 kil ak mas zaujem ozvi sa pomozem ti ich zohnat o 30 % lacnejsie

ja a ja :)

tak necital som tie reakcie takze pardon ak budem pisat nieco co tu uz je .. mas pravdu si leniva a len diety ti nikdy nepomozu musis sa konecnce postavit od pc a od telky a pohnut sa uz !!!! ...a ta stranka ktoru tu napisala cocka je fajn ale aj na to treba neake to usilie .. takze dufam ze uz sa konecne premozes a nebudes len doma kvasit...vela zdaru drzim prsty