Boj s celulitidou

Príspevok v téme: Boj s celulitidou
nixiis

Ahojte. Nájde sa tu prosím vás niekto, kto by mi poradil s mojim problémom?

Cvičím už dosť dlho, celulitídu som mala hlavne na zadných stehnách a aj zadku na predných len vtedy keď stehno stlačím. Myslela som si, že zmenou jedálničku, cvičením sa to zmierni, čo sa teda aj stalo, ale iba na stehnách(tam už takmer nie je)..na zadku mám pocit, že sa to iba zhoršuje. Čo mám robiť? niekde som čitala, že celulitída je aj dedičná, čo teda môže byť aj môj prípad.. poslednú dobu skúšam v sprche masáž s takou hubkou drsnejšou, čím sa zvykne umývať telo..a sem tam sa natriem telovým mliekom, mala som aj spevňovacie, no momentálne mám nejaké klasické, mandľové.

Je niečo, čo by mohlo pomôcť? mám dať na zadok viac kíl keď cvičím? alebo ako? Ďakujem

cukrikkk

suhlasim s kijolou, ale ja mam pomocnika v podobe carovnych zabolov body wraps anticelllulite a uz po tretej celulitide som mala stehna lepsie a s mensimi jamkami celulitidy a o takmer 2 cm stihlejsie

kijola

take bezne tipy - 3x do tyzdna cvicit aspon 1hodinu potom denne urobit aspon 10 000 krokov a hlavne pit riedene zeleninove stavy aspon 2x denne na ranajky a olovrant a kremuj sa vzdy ked vyjdes zo sprchy aj ked sa ti nechce- musis! mne pomaha so zabvovanim sa celulitidy SESDERMA Celulex zoštíhľujúci telový gél proti celulitíde od notino.sk a je ozaj dobre - skus

alenka_radska

Na celulitídu môžem jedine doporučiť ultrazvukove masáže takýmto prístrojom dixo. sk/slimming-skincare-6v1/
Samozrejmostou je ale podporit to dobrou stravou a hlavne veľa piť vody!:)

pišta00

k celulitíde, je to len vizitka toho, že máte veľa podkožného tuku, nekvalitne sa stravujete a nemáte dostatočný výdaj energie... To, že schudnete veľa kíl, neznamená, že už nie ste tučné. Osobne si nemyslím, že by nejako odstránili podkožný tuk masáže možno tú vrstvu tuku zmäkčia, nejaký čas nemáte tú pomarančovú kožu ale určite ho z pod kože neodstránia. Celulitídy sa definitívne a navždy zbavíte jedine tak, že znížite percento podkožného tuku, prísnou disciplínou v strave, intenzívnymi a ťažkými tréningami (nie kardio) s krátkymi prestávkami inú cestu nevidím. Mimochodom spaľovače tuku, rôzne tabletky neodporúčam kupovať, nakoľko nie je u žiadneho takéhoto produktu na 100% nie je preukázateľná jeho účinnosť, skôr mám pocit, že to z väčšej časti funguje ako placebo.

Karolinka1

schudla osm dost kil ale ta celulitida tam stale je, aj ked tucna uz nie som.

ake mechanicke masaze myslis? nieco konkretne ci kalsicky si pomasirovat stehna?

alicazazrak

Ja mám vyskúšané že na celulitidu pomáhaju aj rôzne masáže rukami a podobné "mechanické" typy odstraňovania :)

Karolinka1

Tiež mám celulitidu a nedá sa toho zbaviť asi nijak. Tiež cvíčim, jem, pijem vodu atd atd...ale nič z toho nepomáha

marta1212

Na strie je dobry tento pripravok. doplnky-fitness.sk
ale samozrejme ako aj pri chudnuti musis upravit jedalnicek, jedz vela zeleniny, ovocia a hyb sa!!!