Verit / Neverit

mimi7m

Ahojte, dakujem vsetkym za prispevky. Pytala som sa uz viackrat nato, ale vzdy zacne s tym istym a nahnevany ze sa opat pytam

lilyiankaa

ja by som mu neverila už len na základe toho ako sa zachoval, keď si šla hľadať to pero a vyhŕkol na teba .. takže dobre vedel, že ich tam má aj načo ich tam má .. a vedel, že jeho tajomstvo je odhalené ..takže netreba mať ružové okuliare a pripustiť si realitu

mrcha

podvadza ta a nech si tu chlapi tvrdia cokolvek. Je to tak. Never mu ani slovo. Beries antiku, prezervativy nepouzivate a napriek tomu ich ma v aute. Ma ich ako pohotovostny rezim, ak by sa nejaka pritrafila. Je to hajzel. To ako keby si ty nosila so sebou tampony a pritom vies ze ich nikdy nebudes pouzivat. Logika proste nepusti. Poloz mu este raz ked budete sami tu istu otazku a sleduj ako sa bude spravat. Vsetko gestikulaciu, mimiku, postoj. Recou moze klamat ale rec tela ho prezradi ci hovori pravdu.

Agnes998

Kedysi som riesila to iste, nahodou som objavila vtedajsiemu priatelovi v penazenke prezervativy, hoci ja som brala antiku a tie sme nepouzivali. Vysvetlenie moc podat nevedel, dost to vtedy nastrbilo nas vztah a nakoniec sme sa aj rozisli, boli tam okrem tohto aj ine problemy. Neviem ti poradit.

mimi7m

No vdaka za taku ochranu :-D rada by som vedela kde je pravda, no to sa asi nikdy nedozviem. taky vztah veru nepotrebujem aby spal mimo mna s inou.

woo

no dobre vedel ze ich tam ma a aj preco ich tam ma:)) ci ta podviedol to ale nedokazuje. mozno ich tam zabudol kamarat. mozno mali zurku a kupili ich pre istotu. na druhej strane, ak hej, bud rada ze je aspon taky rozumny, ze sa - a aj teba - chrani...