Nie som so sebou spokojná a chcem to zmeniť...

Príspevok v téme: Nie som so sebou spokojná a chcem to zmeniť...
deevy

ahojte ludkovia...ako začať..mám takýx 169cm a 65kg..1.problém: potrebujem zhodiť,ale rýxlo a aspoň 10kg..xcem sa cítiť lepšie a páčiť sa okoliu..2.problém: už od puberty trpím akné dokonca sa mi na xrbte vytvorili nejaké zvláštne ako podkožné jazvyčky a tiež aj na dekolte.skúsila som už takmer všetko,dokonca som už ležala na kožnom odd. nepomohlo..3.problém:som tmavší typ a mám dosť vyditeľné oxlpenie. aj dole na xrbte.čo s tým? ak si ho odstránim depiláciou,bude to stále horšie?4.problém:keď som v spoločnosti s xalanmi neviem sa s nimi velmi baviť,bude to tým nizkym sebavedomím? hm? poraďte..prosíím..xcem sa zmeniť aby som sa páčila okoliu a cítila sa lepšie..som zúfalá..:((((((((

silviaaa

superka15 pocula som ze na vyblednutie pieh pomaha ked si ich budes natierat citronom.ale newem ci to pomaha sak skus.

dajana

ahoj volam sa dajana od malicka mam problemi sama zo sebou.Mam krive zuby a nepeknu jazvu na lici.Mylim si ze som tucna ked pri vyske 168cm vazim 55kg.Od malicka som chcela byt modelkou,ale zial kedze som takato nemam najmensiu sancu.Kazdy mi vravi ze som pekna ale ja si to o sebe nemylim.Ked sa snazim chudnut dlho to nevydrzim pretoze zboznujem sladke veci....Prosim pomozte mi

Anka902

Pre superku 15 preco chces aby ti zmizli pehy? ja mam tiez pehy a vobec mi nevadia aspon si niecim vynimocna.A v lete mam nimi posiatu celu tvar zjemnia sa iba na zimu.Tak sa tym netrap su dolezitejsie veci ako pehy.

Salón krásy Zoracentrum

Nebuď zúfalá moja milá. Máš obrovký dar! A to je, že chceš na sebe pracovať.Je toho veľa, čo chceš zmeniť. Tak by som začala najprv so zmenou líčenia, pretože to Ti dodá dobrý pocit, nakoľko ho bude ihneď vidieť, potom by som Ti doporučila upraviť stravovacie návyky a súčasne začať s 20 minutovou rýchlou chôdzou denne. A ďalej by som Ti poradila osobne, napíš! Ja som takouto premenou prešla a je to veľa práce. Ale Ty stojíš za pomoc, lebo chceš! Tak sa ozvi!

Alternativa

AKNE: objavuju sa casto v spojeni s pocitom, ze nie je clovek akceptovany - to sedi na Teba, tak to rychlo zmen, lebo to tak naozaj nie je. Liecba akne len "zvonka" nejde na koren veci. Zmenou stravovacich navykov napr. podla rad Irenky sa upravi aj plet. Urob si kuru na cistenie krvi zihlavou /najlepsie zacat po splne, cize cca o 2 tyzdne, dnes-zajtra je nov/. Skus umyvanie casti pokozky s akne repikovym cajom. Vraj je dobry aj koren pupavy-vlozit asi na 12 hod do studenej vody, precedit, zohriat alebo na studeno umyvat /pupavu nemam osobne odskusanu/.
CHLPKY: depilaciou by sa papilka vlasku mala oslabovat, opakovanim budu chlpky slabsie, niektore nevyrastu. Je to ale dlhodoby proces. Porad sa v studiach lekarskej kozmetiky o sposobe s trvalym ucinkom. Chlpky silneju len pri holeni /nenarusas korienok/, nie depilacii.

irenka

Mila Deevy, viem o com hovoris, ja som len o 1cm vyssia, mam presne tu istu hmotnost co ty a 35 cm rozdiel medzi pasom a bokmi. Vyskusala som mnozstvo diet, intenzivne som sportovala, ale moje pozadie na rozmeroch nic nestratilo. Tak som si za svoje zivotne vzory vybrala slavne zeny, ktore aj s velkym zadkom dosiahli uspech- Jenifer Lopez, Shakira, Beyonce. Naucila som sa tancovat a ver ci never, mala som u muzov uspech. Ziadnemu z nich moj zadok nevadil, povazovali ma za sexi zenu. Zdvihlo mi to sebavedomie, stala som sa sebavedomou a otvorenou. Potom som nasla sposob stravovania, ktory na chudnutie zabera: poobede a vecer nejedz ziadne uhlohydraty, teda sladkosti, cestoviny, ryzu, zemiaky, chlieb ani ovocie. Daj si porciu zeleniny s masom, rybou, vajickom alebo s vyrobkami z mlieka ci soje. Tiez si treba aspon 30 min zasportovat. Kilecka sa budu pomaly ale isto roztapat- cca 1 kg za tyzden. Je to zdrave a nanastupi obavany JoJo-efekt, lebo na ranajky si kludne mozes dat kolacik, alebo pecivo s marmeladou, na obed to, co je poobede zakazane... Ver mi, funguje to, len musis byt trpezliva. Prajem ti vela uspechov.

superka15

AHOJTE!PROSIM VAS PORADTE MI!!MAM JEDEN PROBLEM.MAM STRASNE BLEDU POKOZKU A DOST PIEH,PROSIM VAS CO MAM ROBIT ABY MI ZMIZLI PEHY??JE NEJAKY PROSTRIEDOK ALEBO NIECO NATO??PROSIIM POMOZTE!!:((DAKUJEM

dug,kristy,123456,saska2

no je na mne určite aj niečo pekné,pretože dostávam aj pozitívne ohlasy,ale sxudnúť by som určite potrebovala aby som sa cítila lepšie...a ďakujem vám..ste zlatý