Nie som so sebou spokojná a chcem to zmeniť...

Príspevok v téme: Nie som so sebou spokojná a chcem to zmeniť...
deevy

ahojte ludkovia...ako začať..mám takýx 169cm a 65kg..1.problém: potrebujem zhodiť,ale rýxlo a aspoň 10kg..xcem sa cítiť lepšie a páčiť sa okoliu..2.problém: už od puberty trpím akné dokonca sa mi na xrbte vytvorili nejaké zvláštne ako podkožné jazvyčky a tiež aj na dekolte.skúsila som už takmer všetko,dokonca som už ležala na kožnom odd. nepomohlo..3.problém:som tmavší typ a mám dosť vyditeľné oxlpenie. aj dole na xrbte.čo s tým? ak si ho odstránim depiláciou,bude to stále horšie?4.problém:keď som v spoločnosti s xalanmi neviem sa s nimi velmi baviť,bude to tým nizkym sebavedomím? hm? poraďte..prosíím..xcem sa zmeniť aby som sa páčila okoliu a cítila sa lepšie..som zúfalá..:((((((((

Dug

1. 169/65 = 22,8 BMI = Normalna vaha, tlsta zrovna asi nie si

2., 3. Mozno skus pokecat s kozmetickou, mohla by Ti dat rady na obe problemy (akne riesia urcite)

4. ak sama seba vnimas ako skaredu, tak mas asi nizke sebavedomie. Mozno si skus iba povedat ze na to, aby si sa mohla porozpravat s chalanom nepotrebujes byt modelka (a mozno sa budes cudovat ake ohlasy na seba budes mat, staci skusit)

kristy

V prvom rade musíš zmeniť pohľad na seba a nehľadať vo všetkom chyby. Skus sa zamyslieť nad tým čo je na tebe pekné a skus sa mať troška rada. Veď určite je na tebe niečo zaujímavé musíš sa naučiť byť spokojná sama so sebou. Skus si prečítať knihu miluj svoj život niekoľkokrát a pochopíš, že všetko je o psychyke.Uvidíš zvládneš to držím ti palce.

123456

vies co? zajdi na www.lady.sk do poradne tam ti poradia velmi rychlo :) chudne a tam jedna radost :D aj k ostatnym provlemom ti ist nieco povedia.