Nemozem dojcit, ake mliecko davat?

Príspevok v téme: Nemozem dojcit, ake mliecko davat?
anonymimka

ahojte mamicky, stratila som mlieko kratko po narodeni malej a chcem sa opytat, ci mate nejake skusenosti s dojcenskym mliekom Humana? odporucila mi ho kamoska, ktora s nim ma super skusenosti. ze to vyrabaju nemci a je najkvalitnejsie na trhu. urcite ho chcem malej zacat davat, lebo ma aj prebiotika na dobre travenie, len by som vas prosila o nejake skusenosti este, ak mate.dakujeeeeem :)

daniuska

Moja skusenost. Mam 4 deti, prveho syna, dnes ma 15, som kojila 3 mesiace.Potom sme presli na umele mlieka.Z kazdeho jedneho mal bud problemy s travenim, alebo ho odmietal pit.V 4 mesiacoch sme teda presli na obycajne kravske z druzstva, prevarit nariedit spociatku a on zacal krasne pit a priberat a prosperovat. K tomu samozrejme ovocie a zeleninku, aby mal vitaminy a mineraly. Druhu dceru som kojila tiez asi tolko, potom sme presli na hypoalergenne mlieka, lebo mala ekzem a zelenu stolicu, nepomohlo nic, vyskusali sme niekolko znaciek, dieta malo mokvajuce ekzemy, az som zas nasadila kravske, vsetko sa vycistilo, mala krasnu zltu stolicu...Tretieho syna som kojila do 9 mesiacov a potom rovno kravske a 4 som kojila 4 mesiace a potom len kravske.vsetke 4 deti su zdrave, nemaju alergie, nie su chore, antibiotika neuzivame nikdy, takze moj nazor, ziadne umele mlieka. ak uz zena nekoji, tak dat kravske, alebo kozie, len nie umele.

oteckoABC

Ahojte. Väčšina ľudí kupuje Sunar. Je lacný a zrejme dobrý. Na krabicich sú napísané čísla, začína sa od 1-ky. Každé číslo je pre bábo/dieťa v nejakom veku.

2bodka

Moje skusenosti:
NUTRILON - zapcha, velmi caste grckanie, syn ho bral hned od narodenia.. trapili sme sa asi 3 mesiace. Potom som si povedala dost a presla som na Sunar complex

SUNAR COMPLEX - uzivame od 3. mesiaca, teraz ma syn rok aj dva mesiace, uz sme na Sunare 3 a uplne spokojni. Chut je vynikajuca, stolica sa upravila hned po prvom dni (!), ziadne grcanie nebolo... - maximalna spokojnost

BABYLOVE (z DM drogerie) - skusili sme, kvoli cene, chut je oproti Sunaru fakt velmi zla.. citim v tom akoby rybi olej, taka cudna pachut. Malemu to mlieko tiez vobec nechut. Uz si zvykol na Sunar... Nastastie som kupila len jedno balenie, kt. letelo do kosa :)

ZAVER
Vzdy je to individualne, ale pocula som vela reakcii na Nutrilon, ze zapeka a my sme sa o tom presvedcili.

Co tu bolo ale spominane o kojeni a strese je pravda. Ja som tiez mlieko nemala kvoli stresu (podrobnosti nepisem, zbytocne, ja som stres odburat nemohla) ale ak je to mozne, snazit sa naozaj kojit. Je pravda, ze priroda to zariadila tak, aby kazda zena mohla kojit a velkost prs v tom nehra rolu. Ked uz aj ides dokrmovat, skus vzdy pred umelym mliekom ponuknut svoje. Babo bude tahat a mozno sa ti naozaj podari, ze nakoniec "roztaha" . Drzim velmi palce. Lebo nech uz clovek dokaze vyrobit akykolvek super bomba produkt, NIKDY sa to nevyrovna tomu, co tvoje telo vyprodukuje samo NA MIERU tvoju babatku :)

Susanah07

zeny, mlieko ste nestratili len ste to vzdali ! priroda zariadila tak aby ste mali mlieko ...ja som maa strasne male prsia a ako viete ze vase dieta ma malo ? ved nemozte vediet kolko vypije ? prve 2 tyzdne su pre prvorodicky nahorsie, bolia prsniky, bradavky atd...ale mate mlieko, verte mi ...a ak sa vam este nesputilo, nevadi, spusti sa...len treba davat jest casto nech babo taha a taha...a netreba dietovat atd ale jest normalne...a nemat stres..hlavne kvoli stresu sa moze zastavit mlieko ale nie stratit...pustit si peknu hudbu relax a ona sa zas spusti, verte mi..pomohla som uz asi 0-tim zenam a tvrdili mi ze nemaju mlieko a hla koja uz vyse roka, tak ako je to mozne ??? mlieko mate !!!!! netreba to vzdavat

alibaba333

ahojte, ked pisete o humane, mate niektora skusenost aj s tou dojcenskou vodou Humana? videla som, ze je v tetrapaku, co si pride uplne skvele, mate niektora skusenost? :) dakujem

1Beba

Určite áno. Ja ho mám odskúšané a takisto aj čajíky, resp. kašičky od Humany a som maximálne spokojná. Vyskúšala som aj Nutrilon, ale malý mal problémy s trávením.

almama

Ja mam otazku maminy, maly ma uz takmer rok, takze chceme prejst na juniorsku radu. Mate niektora skusenosti s humanou junior? Kamoska mi ju vrelo doporucila ake ked pisete skusebosti tak sa pytam, dakujeeeem :)

mamaamaterka

My sme mali problemy s bruskom a kakanim, maly hrozne plakal. Ptom sme presli na humanu a odvtedy ziadny plac ziadne bolenie bruska, som maximalne spokojna

filmuska

Ahoj anonymka, z vlastnrj skusenosti ti mozem humanu odporucit, lebo som mala rovnaky problem. Oproti ostatnym mliekam ma lepsiu farbu a malemu velmi chutila, ziadne grckanir ako z ostatnych mliek. Takze smelo do toho :)