Nemozem dojcit, ake mliecko davat?

Príspevok v téme: Nemozem dojcit, ake mliecko davat?
anonymimka

ahojte mamicky, stratila som mlieko kratko po narodeni malej a chcem sa opytat, ci mate nejake skusenosti s dojcenskym mliekom Humana? odporucila mi ho kamoska, ktora s nim ma super skusenosti. ze to vyrabaju nemci a je najkvalitnejsie na trhu. urcite ho chcem malej zacat davat, lebo ma aj prebiotika na dobre travenie, len by som vas prosila o nejake skusenosti este, ak mate.dakujeeeeem :)

gabona1

Ahoj, my máme Amilk Bifido, maximálne spokojnosť. Bruško nebolí, máme ho už niečo cez mesiac, začali sme iným, to však odmietal. Chuťovo je dobré.

gastanko2016

Ja som nemohla vôbec kojiť, tak malý je od narodenia na umelom mlieku. Začali sme nutrilonom comfort, keďže mal problémy
s trávením, ale to mu moc nepomohlo.Potom sunar a teraz sme
vyskúšali Amilkbifido s probiotikami a zatiaľ je malý spokojný
a aj bruško lepšie trávi. A cena je výhodná.

lastom

ahojte,
my mame 3 deti a kazde sme vychovali na inej znacke, zacali sme nutrilonom cez sunar a teraz sme skoncili pri amilk bifido. Pytali sme aj nasej detskej lekarky a takisto nam ho odporucila. Este sme skusali aj bebe a nieco francuzske, ale to maly vobec nechcel. Urcite sa vsetci zhodneme, ze najlepsie je kojit pokial sa da, teda zase netreba to prehanat, lebo v 4 rokoch dietata to uz nemusi byt uplne prirodzene pre nikoho:). Nasa skusenost je taka, ze ak si maly osvoji jednu znacku, uz to netreba menit, preto odporucam zacat od tej, co ma najviac vytaminov a vyzivovych latok a zaroven je cenovo prijatelna a pokial sa neujme, tak skusat aj tie drahsie. My sme dostali amilk vzorku zadarmo a krpec ju prijal uplne v pohode, takze nemame dovod menit.

zuzan85

moje dietatko pije mliecko Amilk Bifido. Prestalo ho nafukovat a zmakkcila sa mu stolica. a je cenovo pristupne. odporucam

hanUskA3

moja sestra na humane odchovala dve deturence a bola maximalne spokojna. ak nebudem mat dostatok mlieka, tiez budem davat jedine humanu.

aliki

ja som zila par rokov v nemecku a mozem potvrdit. humana je tam kvalitou najviac ocenovane mlieko. tiez sme ju davali malemu

visionka

spomedzi vsetkeho, co sme skusili bola Humana jednoznacne najlepsia. aj to sme ju objavili vdaka kamoske, ktora zije v nemecku a tam ze je tato humana top medzi mliekami..

erika343

super! vdaka za upozornenie, uz som vyuzila tu akciu - dve mlieka humana a jedno zadarmo, a uplne pohodlne sme si to vyzdvihli v lekarni v petrzalke. :)maju aj produkty o ktorych som predtym nevedela, tie elektrolyty alebo voda.

letuska333

ahojte, citala som si tuto konverzaciu a nasla som Humana mliecka tu v lekarni. maju dokonca akciu za kupu dvoch jedno zadarmo :) ja len, ak by si niekto nevsimol.

lilastich

samozrejme, kazda matka vie, ze najlepsie pre dietatko je materske mlieko.ale existuju pripady, ked zena dojcit vyslovene nemoze..takze preto si myslim, ze aj to nahradne mlieko je dolezite pre niektore z nas..my sme si presli vsetkymi moznymi mliekami, sunar nebol zly, ale mali sme obcasne brusne problemy, a co sa tyka chute a kvality, tam jednozancne bola naj humana, ako tu uz niekto spominal. da sa v pohode kupit v lekarni alebo aj na nete