Oslovenie teta

Príspevok v téme: Oslovenie teta
lana123

Neskutocne ma stve ked rodicia malych deti pouzivaju toto oslovenie na cudzie zeny. Ako preco nemozu pouzit nieco normalne. Mna to stale urazi, to oslovenie mi pride totalne trapne a dehonostujuce. Ja neviem ci som jedina co mi to prekaza.ved nech si tak volaju tety z rodiny ale nechapem preco to musia pchat na cudzich ludi

woo

ja som tiez minule povedala synovi ze pusti tetu a bola to taka pubiska. ale v zivote by ma nenapadlo ze by sa to mohlo niekoho dotknut. boze vy fakt mate teda problemy. ved tomu decku je to jedno. rozlisuje ujo a teta. a laskavo tu neurazaj ludi, ze zaostala...lebo zaostala si ty, ked nechapes takym jednoduchym veciam. ze ti to vobec treba vysvetlovat...co tvoja mama, co myslis, ze ako by ta oslovila? tiez teta. sa zmier s tym ze si uz velka. ach boze.

lana123

ved vravim proste slecna, pani, dievca a podobne alebo sa vobec neprihovarat cudzim ludom, co idu okolo aby sme im predviedli nase skvele decko

lana123

a tu som nasla dalsi vec ze niesom jedina
nanicmama.sme.sk
a najviac sa mi paci ta pani, ktora na to odpovie ako vola svojich synovcov, ktorych nepozna a same skarede vyrazy:DD

lana123

woo, neviem ale tak ako nie je to podmienka každého sa spýtať. a ved to je pre teba lichotka vlastne, ze ho od teba dlho nepytali, a proste ako tetu si predstavim celkovo taku nejaku starsiu zenu..ale dobre tak prepacte len tak ma napadlo zalozit taku temu, lebo je mi to oslovenie neprijemne, aj ked som sa pytala ostatnych dievcat v mojom veku, tiez im to oslovenie nie je prave najprijemnejsie, chcela som vediet,co k tomu tie matky a otcov vedie, ze takto blbo oslovuju ludi..ale tak dozvedela som sa, ze je to skvele oslovenie, zena sa inak ani neda nazvat a podobne veci..cisto si uz predstavim len nejake tety sudruzky a dufam, ze ja nebudem tak zaostala kebyze som mala deti

woo

Boze ty si aka hlupa :DDD ale pobavilo. Si uvedom, ze vsetci nad desat su pre deti uz velki, cize ak si mala patnast, si teta :P a bude to len horsie. A ze si od teba pytaju obciansky je snad normalne...odo mna si ho pytali este ked som mala 28 :)

Jurika

Tu sa nič nerieši, len niekto svoje komplexy ;) Navrhujem tému zmazať, nič podstatné sa tu nerieši, a absolútne nesúvisí so zdravím

lana123

sewie, ja som ti kamaratku vobec neurazala, ja vobec neviem aky je clovek, takze som ju vobec nemohla posudzovat ako osobnost, len som skonstatovala, ze je starsia a prislo mi ze prilis zdoraznujes tu blondavost akoby tmavovlasky nemohli byt az take kocky

emalea

ááách lana, lana...to ja keď som mala 17 rokov a niekto ma malému prckovi predstavil že ako teta, ja som narástla na 2m....to akože už som patrila skoro medzi dospelých!!, tak fakt neviem, čo riešiš....doba sa nemohla tak zmeniť, aby Ťa toto oslovenie tak nasieralo!!!
Gofruit a sewie...pochvala za posledné príspevky!!