Velmi zvlastne spravanie ludi

Príspevok v téme: Velmi zvlastne spravanie ludi
kyvadlo

Uz viackrat som videl zvlastnu vec. Popisem. Dnes som siel okolo cintorina a videl som pohrebny sprievod. Vsetci boli v ciernom, ale niektore zeny mali vypasovanu minisuknu-ciernu, takze im boli vidiet cele nohy. Pripadalo mi to ako prejav absolutnej neucty k zosnulemu. Clovek predsa chodi na pohreb, aby si zosnuleho uctil a zaspominal na neho-je to obrad venovany len a len jemu. Prist tam ukazovat nohy, alebo ine casti evokujuce sexualne spravanie upozornujuce na daneho clena sprievodu. Co si o tom myslite? Je to len hlupost, neucta, alebo snaha za kazdu cenu upozornit na seba?

Jill

Ja by som si teda suknu na pohreb obliekla len v pripade ze by bolo velmi horuco aj to s ciernymi silonkami. Aj to v dlzke tesne nad kolena. No radsej by som volila nohavice ako doteraz ked som sa zucastnila nejakeho pohrebu. Kratka sukna alebo saty su nepripustne na pohreb. A kyvadlo ma v jednom pravdu, niektore zeny sa absolutne nevyznaju v etikete obliekania. A co sa tyka vzbudzovania pozornosti u muzov, tak ano moze to narusat ich rozjimanie nad obradom napr. ked kracaju v smutocnom dave a pred nimi kraca zena s kratkou suknou a odhalenymi nohami. Muzovi vela netreba aby ho nieco na zenskom tele vzrusilo. Staci mu vidiet stihle hole nohy a je mimo. A nieje to ani slusne aby sa na pohreb zeny chodili odhalovat a upriamovat pozornost na seba este aj pri takej smutnej udalosti.

ewelynka

Aha a aby ma tu úplne nemali šancu kameňovať, tak ÁNO mohla si kúpiť alebo požičať sukňu nad kolená, ak už tak veľmi chcela ísť v sukni, mňa by za mini aj z práce vyhodili... A rifle na pohreb?? Tak to už by si dal len nejaký sedlák v dnešnej dobe, nie?? Toť vše:)

fero111111

je krasne alebo bolo popoludnie den nadhera a ako pozeram kopec ludi ma milion problemov :D ci ma zena suknu na pohrebe nonsens

hej hej keby moja bola somnou na pohrebe a mala by suknu a dosiel by osm rovno s pohrebu nemalby som problem jej ju vyhrnut a pretiahnut ju kokos :D to vetsie problemy a na tie tu nikto nereaguje ale na kravinu totalnu ano no des

skor ma zaraza ked si niekto oblecie rifle ... to je onicom ... ale sukna ... na sukni nic zle nieje

ewelynka

Ježiši niektoré príspevky keď tu čítam, až sa mi rozum pozastavuje. Takže ona nemala ani JEDINÉ čierne nohavice? Hahaha:) Akí ste naivní:) Po prvé, podľa etikety majú byť zakryté kolená a lakte, po druhé KAŽDÁ žena by mala mať doma jedny čierne nohavice a po tretie či sa vám to páči alebo nie, išla sa tam predviesť, pretože je rada stredobodom pozornosti. Takto to je a to je realita, len podaktorí to akosi nevedia stráviť a povedala by som, že tie, ktoré to samé robia:DD Ja nosím mini rada, ale na pohreb by som si ju nedala ani keby bolo 35, mám sebaúctu a zdravý úsudok!

mackani

Tak toto je totálna blbosť kyvadlo. Ty si nejaký odporca sukien či čo? Alebo gay? :D Nie je jedno čo si žena oblečie na pohreb? Ja to vidím ako normálnu volbu, čierne silonky, čierna sukňa a k tomu trebárs čierne lodičky. Tento príspevok je fakt že no coment radšej :D Čo by som dala za tvoje problémy.

kyvadlo

Anjelik, vdaka za vysvetlenie. Celkom to na ne sedi. Ci po pohrebe tieto zeny masturbovali neviem, ale mozne to je.

anjelik *

Exhibicionizmus je (podľa MKCH-10) "návratná alebo pretrvávajúca tendencia odhaľovať svoje genitálie pred cudzími (zvyčajne opačného pohlavia) alebo ľuďmi na verejných priestranstvách, bez zameranosti na bližší kontakt. Obyčajne, ale nie vždy, býva sexuálne vzrušenie v čase odhalenia a po akte zvyčajne nasleduje masturbácia." Má číslo F65.2 a patrí medzi poruchy voľby sexuálneho objektu.
Osoba, ktorá trpí exhibicionizmom, sa nazýva exhibicionista.

Iba toľko k tvojim vyjadreniam, že ženy, ktoré nosia mini sú kurvy a exhibicionistky.

kyvadlo

Hanka, do akej temy prispievas je ciste tvoja vec. Rob ako chces a co povazujes za vhodne.

Sejla, si dost agresivna a utocila si na mna hned od zaciatku, preto som ti napisal, ze ma tvoj nazor nezaujima. Zbytocne sa tu o nieco pokusas.

hanka9

kyvadlo
po tvojom prispevku 15:09 ti musim oznamit, ze tema ma fakt trefny nazov a plne korenspoduje s tvojimi vnutornymi pochodmi. Z uvedenych dovodov vycuvam z temy, pretoze cas sa da vyuzit na ovela vznesenejsie ciele, ako na neplodnu diskusiu, hadanie, ci presadzovanie si morbidnych nazorov.