Velmi zvlastne spravanie ludi

Príspevok v téme: Velmi zvlastne spravanie ludi
kyvadlo

Uz viackrat som videl zvlastnu vec. Popisem. Dnes som siel okolo cintorina a videl som pohrebny sprievod. Vsetci boli v ciernom, ale niektore zeny mali vypasovanu minisuknu-ciernu, takze im boli vidiet cele nohy. Pripadalo mi to ako prejav absolutnej neucty k zosnulemu. Clovek predsa chodi na pohreb, aby si zosnuleho uctil a zaspominal na neho-je to obrad venovany len a len jemu. Prist tam ukazovat nohy, alebo ine casti evokujuce sexualne spravanie upozornujuce na daneho clena sprievodu. Co si o tom myslite? Je to len hlupost, neucta, alebo snaha za kazdu cenu upozornit na seba?

MultiLevel

prebehla som forum len z rychlika, takze netusim. Ale myslim si aj tak, ze riesit taketo veci su zbytocne :)
Chapem, ze iste situacie si vyzaduju iste spravanie/oblecenie, ale nech je ako chce, ja osobne sa snazim neposudzovat. Berie ma to len a len o moju energiu. No naco? :)

kyvadlo

Multilevel,

netvrdim, ze ty. Napr. tri paragrafy, ale ale aj dalsie najdes, ak precitas diskusiu par stran dozadu maju take dost uchylne sexualne predstavy. Clovek by ani necakal, ake nezdoby sem na forum chodia.

MultiLevel

:)
neviem, ktore uchylacky mas na mysli, pis konkretne :) Tiez som vyjadrila len svoj nazor. Neobliekla by som sa tak na pohreb, ale ak sa tak oblecie ina zena, je mi to ukradnute. Neriesim...urcite nie na pohrebe :)

kyvadlo

Vy ste teda niektore riadne uchylacky, ked si hned predstavujete, ako sa nejakemu chlapovi postavi vtak, ked uvidi zenu v minisukni na pohrebe. Fuj, ze sa nehanbite. Urazanie vam teda ide, ale iny nazor-tradicny, ako je ten vas netolerujete.

MultiLevel

Kablica, nikto nepise, ze konkretne jeho rajcuju nohy na pohrebe. Kyvadlo len napisal, ze niekoho to MOZE rajcovat, zaroven to nie je vhodne na taku prilezitost a ze si toho musi byt ta zena aj vedoma :)

kablica

Ja len nechapem, kde ste vzali, ze ho tie nohy "rajcuju", podla mna kyvadlo napisalo skor to, ze ho tie nohy rusia a nepaci sa mu to....

kablica

netusim, v com bola na pohrebe pani Mukova a je mi to uplne u prdele...
no ale trafena hus zagagala a asi kyvadlo trafilo klinec po hlavicke, ked sa hned vytiahol na svetlo Bozie Taliban :-DDDDD

MultiLevel

Tak tiez si nemyslim, ze ide hned o masoveho vraha :D :D Ale je pravda, ze clovek ma na pohrebe riesit vsetko mozne okolo neboztika, len nie to, ako ho rajcuju niekoho nohy v minisukni :)

daniuska

Kyvadlo tu ma problem, ze zeny nemaju na pohreb nosit minisukne.ak ma zena pekne nohy a postavu, moze si vziat na seba aj minisuknu.Na pohreb si moze vziat aj bielu bundu, uz davno skoncili casy, ked sa na pohreb chodilo vyslovene v ciernom. Pozrute si foto manzelky Petra Muka v com bola na jeho pohrebe.Smutok sa nosi na dusi, nie na tele a obliect sa pekne, hoci aj do minisukne, neznamena, ze neuctievam pamiatku zosnuleho.Kyvadlo asi zije este v roku 1850.alebo pochadza z Talibanu.

kablica

kvoli tomu, ze nema rad minisukne na pohreboch, este nemusi byt masovy vrah slapiek, ako sa "znalecky" vyjadrila daniuska :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD