Zmenšenie prsníkov

Kostička

Ahojte žienky,
zdravím všetky čakateľky a držim vam palce. Vydržte, oplatí sa!!! Som rok po opke a nikdy som neľutovala,buďte trpezlive! Držím vam palce!!!!!!
Merilinp vydrž!!

mpk

Merilin, už skús vydržať a dotiahnuť to dokonca . Budem ti držať palce.
Mahtob, o biolampe som nepočula , ale na omlazeni si veľmi chválili biolaser. Vraj to pomáha pri opuchoch a rýchlejšom hojení jaziev.

merilinp

Už 3 mesiace čakám na rozhodnutie poistovne a ešte po 3 mesiacoch ma poslali na endokrinológiu.Už nemám na to nervy.

mahtob

Ahojte baby.
Som 2 týždne po mastopexii - zdvihnutie prsníkov. už si jazvy natieram repíkom. Ale chcela by som sa Vás spýtať či náhodou nemáte skúsenosti s biolampou. Mám vstrebateľné stehy, ale o 2 týždne mi niečo lekár bude vyberať.
Moja otázka znie: môžem si osvetlovať biolampou jazvy, v kt. sú vstrebateľné stehy?
Lebo lekár mi povedal, že na to nech zabudnem. vysvetlenie mi nepovedal :(

patulik213

Ahoj baby :) ako sa máte? čo máte nové tie čo vás čaká opka?

U MUDr.Palenčára som bola aj ja.. momentálne čakám na rozhodnutie poisťovne, ale vravel že termíny bývajú od konzultácie (v mojom prípade od rozhodnutia poisťovne) tak 2-3 mesiace, takže si myslím že termín v marci ti nevyjde.

veľmi vám prajem, nech vám to vyjde... ja som už nervozna, mám zlý pocit, že mi to nepreplatia...
zatial papa

mpk

Ahojte, tak som sa nakoniec objednala na operáciu zmenšenia k mudr. Fabrymu. Chcela som to riešiť cez poisťovňu, ale lekár s ktorým som bola dohodnutá mi po konzultácii viac nedvíhal telefón. U Fábryho mám pevný termín, aj keď skúsim ešte jednu konzultáciu, len neviem či by bola u tohto lekára (Palenčar ) mozna operácia do konca marca. Chcem od vás ale poradiť. Mudr. Farby bol veľmi milý ,všetko mi vysvetlil, ja mám ale aj tak obavu z toho , ze u neho nie je mozna hospitalizácia. Mám mať z toho obavu,alebo z komára robím somára

jana79

ahojte žienky, prosím ktorá z vás bola na zmenšení prsníkov v ružinove - plastická chirurgia, ... ako prebieha hospit., kedy ste išli na príjem a ako dlho ste sa zdržali po operácii?

merilinp

Poslala som mail do poitovne či mi schválili operáciu,ale nič tam nemali.Tak som volala na amb.plastickej chirurgie a je to už mesiac,ešte to neposlali.Tak som volala námestníčke riaditela a ta mi slubila,že všetko vybaví,dokonca si vypítala moje tel.č.No tak čakám na ortiel.

Kostička

Ahoj Koalka42, tiež som mala miesta, kde sa mi to zle hojilo, take otvorené, ale postupne sa to zrástlo. Tie granulomy som pocitila asi 2 mesiace po opke, nieje to viditeľné, len sa dajú nahmatať. Je to tvrdé, aj na sono to bolo vidno. Nebolia, ale radšej to dajú von. Majú rozmer približne 4x1 cm a druhý 2x1 cm. A že to vzniká kôli stehom,šitiu. Najlepšie na tom je, že sa môžu znovu vytvoriť... Ak máš boľavé miesto, určite s tým choď k lekárovi. Držím Ti palce a potom daj vedieť. Ja idem pod nôž 23.1. Ahoj

koalka42

Ahoj Kosticka...chcem sa spytat... to mas viditelne tie granulomy? Alebo ich na usg zistili? Ja mam po 8 mesiacoch na jednom mieste take bolave miesto, kde bol steh okolo bradavky, tam sa mi to aj zle hojilo, akokeby sa vnutorny steh zle vstrebaval. Teraz mam pocit ako keby to dnuka nebolo ok. Ked som bola pred 2 mesiacmi na digitalnom mamografe, nic tam nebolo zle. Tak ale neviem, za chirurgom asi nadarmo pojdem skor ako na usg, asi ma tam aj tak posle.