prosim poradte.!!

Príspevok v téme: prosim poradte.!!
julineya

Myslite si ze je normalne ked viem ze mam ppp/bulimia/ale bojim sa toho ze by som sa mala vyliecit-aj ked by som na jednej strane chcela zbavit sa trapenia atd.ale na druhej strane nechcem bo sa bojim ze budem muset pribrat ale ja chcem este chudnut a ze budem velmi pod dozorom rodicou.ja vlastne ani neviem ci teda mam tu bulimiu lebo bulimicky asi nevedia o tom ze su chore.alebo anorektocky.nie?je este niekto taky ze ma ppp a stavia sa k tomu tak ako ja?alebo som sama?

natty

Podla mna to nieje normalne - aspon toto by povedal zdravy clovek... Ja mam bulimiu.. ale uz dlhsie nevraciam.. snazim sa... je pravda, ze niekedy mam pocit, ze sa mi zilo lepsie, ked som to robila... aspon co sa tyka mojej psychiky som sa citila dobre... ale viem, ze tato choroba nici hlavne zdravie... a ked ma tato choroba zabije, uz mi moze byt jedno ako sa citim psychicky... a nepribrala som! prave naopak... zo zaciatku ked som s tym prestavala som sa citila sice ako chodiaci slon, a bolelo to velmi kym sa zaludok naucil znova travit, ale myslim ze uz je to okej... schudla som 2 kila ked sa rozbehol... Ale stale sa bojim, ze do toho znova padnem.. A istym sposobom mi to chyba, tieto ocistne (zvracacie) kury... A co sa tyka toho druheho.. bulimicky vedia myslim ze dobre ze maju bulimiu.. len si to nechcu priznat, alebo mozno je im to aj jedno, citia sa tak ako su dobre... aspon zo zaciatku...