prosim poradte.!!

Príspevok v téme: prosim poradte.!!
julineya

Myslite si ze je normalne ked viem ze mam ppp/bulimia/ale bojim sa toho ze by som sa mala vyliecit-aj ked by som na jednej strane chcela zbavit sa trapenia atd.ale na druhej strane nechcem bo sa bojim ze budem muset pribrat ale ja chcem este chudnut a ze budem velmi pod dozorom rodicou.ja vlastne ani neviem ci teda mam tu bulimiu lebo bulimicky asi nevedia o tom ze su chore.alebo anorektocky.nie?je este niekto taky ze ma ppp a stavia sa k tomu tak ako ja?alebo som sama?

chcem.umriet

No je to pre mna tazke ... ale inak to nejde.Moje meno je Ivana a chcem mat anorexiu.!Prestala som jest sladkosti a ak vydrzim este aspon tyzden tak vyradim z jedalnicka meso,zemiaky,cestoviny a pod.Zatial sa stravujem normalne ale chcem to! Mojim zivotnym snom je byt modelka ale s takou postavou aku mam to nikdy nedosiahnem!!!Vela krat ma mrzi ked som v obchode a nemozem si kupit ani len hlupe nohavice lebo nemaju moju velkost .Mam 14 a 170 cm a 60kg chcela by som schudnut na 50 no nevadilo by mi ani 48!! Viem ze to nieje normalne ale je to tak !! Citim sa fajn .Ale ked sa pozriemdo zrkadla vidim obludu!!!Uz neviem co mam robit je to moja posledna sanca...Prestava ma bavit zivot...Boze ja chcem byt chuda.!!!

deli15

Ahojte dievcata,chcela by som vam pomoct,pretoze viem ake je to tazke trpiet poruchou prijimu potravy,totiz sama som tymto peklom presla.Je to neustale pocitanie kalorii,neopisatelne depresie,nesustredenost,podcenovanie,niekedy az nenavidenie sa,dalej ani nemusim rozpravat,pre ostatnych ludi je to nepochopitelne,co sa s dotycnym clovekom deje,ale mi tomu rozumieme,PPP som trpela 2 roky a velmi dobre vas viem pochopit a v ziadnom pripade vas neodsudzujem,PPP je velmi tazka choroba,ktora ma psychicky charakter,ak sa chcete poradit rada vam odpoviem na vase nezodpovedane otazky a taktiez vam velmi rada poradim a porozpravam sa s vami,piste na email DELI15@zoznam.sk ,uz sa tesim na vase spravy

prawdovravna

Ahojte, cicusky!! Ja mam 14 kg a vysku 178 cm. Moj HROZNE VELKY problem je, ze chcem schudnut na 13 kg. Poradtte mi prosiiiiim, som zufala z toho, neviem co mam robit, si len nechty obhryzam, aby som nemusela normalne jest. Neprezijem, ked neschudnem. A baby, myslite, ze mam vela kil?? Asi ano, co? Boze, poradtte mi dajaku dietu rychlo. Ale bez jojo efektui samozrejme!! Pockajte, moment, mi prave odpadla lava ruka (ci vlastne uz len kost), ups....
Sa uvedomte vsetci co tu pisete. Myslite na svoje psychicke zdravie najprv (s tym pride aj fyzicke) a nie na to ako vyzerate, to by malo byt teraz na poslednom mieste.
-----

lenkaa1201

Ahojte ja mam 13 rokov a ešte som nedostala 1. menzes. Som nešťastná lebo všetky moje kamarátky v mojom veku to už dostali.... Neviete že ako zistím kedy to príde? Jaké sú príznaky pred príchodom 1. menštruácie??

sunnysweetie

ja mam 168cm a 57kg..ale vaha mi kolise..podla toho ako sa stravujem..ale moja idealna vaha je 53kg,kedy sa citim vazne dobre..
ale netrapi ma ani tato vaha,mam priatela,ktory ma zbozbuje a ked sa niekomu nepacim,nech sa na mna nepozera :)))

spokojna

Dievcata, ja mam 164 cm a 60 kil. Som spokojna. Mam vaznu znamost, citim sa pekna a zdrava. Pracujem v televizii, stravujem sa 3 x denne normalne jedlo. Medzitym ovocie ci sladkosti. Sporujem a nefajcim. Neodmietla by som par kil dole, ale nie za kazdu cenu. Prvym krokom k spokojnosti nie je zhodit niekolko kil, ale naucit sa postavit pred zrkdadlo bez odporu k sebe samej.Ak zvladnete toto, mate z polovice boj vyhraty. Verte mi, viem o com hovorim. Nebola som vzdy taka spokojna.