prosim poradte.!!

Príspevok v téme: prosim poradte.!!
julineya

Myslite si ze je normalne ked viem ze mam ppp/bulimia/ale bojim sa toho ze by som sa mala vyliecit-aj ked by som na jednej strane chcela zbavit sa trapenia atd.ale na druhej strane nechcem bo sa bojim ze budem muset pribrat ale ja chcem este chudnut a ze budem velmi pod dozorom rodicou.ja vlastne ani neviem ci teda mam tu bulimiu lebo bulimicky asi nevedia o tom ze su chore.alebo anorektocky.nie?je este niekto taky ze ma ppp a stavia sa k tomu tak ako ja?alebo som sama?

lollypop

ahojcek...prosim vas wie mi niekto poradit ako by som mohlo schudnut 3 kila rychlim sposobom a bez jojo efektu??????? da sa to vobec????? pls poradte

lenuška

ahojte mám problém s kamarátkou ktorá odmieta jesť a aj keď niečo zje tak to hneď dá zo seba von.poraďte ako jej mám pomôct čo mám robiť????????????PROSÍM

adi

Cicuska ved neblazni, mas krasnu vahu, co chces viac. Nemusis byt vychudnuta na kost, to nie je pekne. Pri takej vyske aku mas, mas super vahu. Skoda, ze vy to nepochopite, mozno ked budete starsie. Ja ked som mala tolko rokov, bol moz zivot tiez len o chudnuti, dietach, cviceni, dobre vyzerat. Teraz sa uz z toho smejem, ze som sa vobec nad takymi hlupostami pozastavujem. Teraz mam tridsat rokov, 60 Kg a podla mna je to O.K. Tiez by som chcela zhodit nejake 2-3 kilecka, ale vobec sa nad tym nepozastavujem a nerobim ziedne diety. Mam partnera, ktoremu sa to tak paci a mam aj ine priority ako som mala. Mozno aj vy to pochopite, ked budete starsie. Ved je to fakt skoda, premarnit mladost takymi hlupostami. Cicuska ved ty tiez nemusis byt taka chuda ako tvoje kamosky, ved ty si ty a oni su oni, a ked si oni svoje zdravie nicia, nech to robia.

cicuska0108

Ahojte.Mam 17 rokov,meriam 176cm a vazim 55kg.To je ale teraz.Presne pred rokom tiez takto cez prazdniny som mala mozno o nejake 3 kg viac ako teraz.Zdalo sa mi,ze som tucna a tak...Zacala som drzat dietu.No dietou sa to ani nedalo nazvat,pretoze ja som nic nejedla.Za den som zjedla 2-3 jablka a 1 jogurt.Pocitala som neustale kalorie,robila som si tabulky,bola som tym uplne posadnuta.z mojich 58kg som schudla na 50kg.Bola som vazne chuducka a velmi sa mi to pacilo.Problem bol len v tom,ze som bola velmi slaba a nic som nevladala robit.Preto som navstivila psycholog a anejak som sa z toho dostala.Lenze zas su pradniny a ja zas nad tym rozmyslam,ze som tucna,ze musim schudnut,a neviem cim to je,ze zas na to myslim.V triede u nas na skole chudne vela bab,a mozno preto aj ja chcem dat dole,pritom viem,ze to nepotrebujem.Uz som nejedla takmer nic 5 dni a neviem sa prinutit jest.Uplne ma to dostalo,dokonca som si daval aj fet,aby ma to nastartovalo schudnut.....

merien

BEZRADNA:
ahoj,,,,,,ja som Merien,,,cem zareagowať na twoj prispewok,,,,mam presne problem ako ty,,,ked som bola mala bola som chuda,pekna,,,,,,,až sa mi to pačilo,,,ako som dostala pubertu behom dwoch rokow som pribrala skoro 10kg!!!!!!!!newedela som čo stym,,,,c,wičila som,ale jedla som wžy wela lebo som bola na to zwyknuta,,,wždy som mala depresie koli mojej postawe a bola len otazka času kedy to wywrcholi takto,,,,,po rozchode s jdenym chlapcom som si poewdala dosť!!a newedela som ako začať,,,,chodila som po internete,,,,študowala každy članok....nakoniec som na začiatok wyskušala PREHANADLO!!!je to super wec si myslim,,,,,,,ale nieje to normalne,,,,,ako sa začali prazdniny nemam peniaze na prehanadla,mam nohu w sadre a musim byť doma,,neustale niečo jem aj ked doslowa chcem byt anorektičkou,,,welakrat čo zjem aj wizwraciam ale len ked niesu rodičia ani sestra doma,,,,,chcela by som o tomto weštkom čo sa tyka anorexie a bulimii pokecať preto som w pokeci urobila miestnost anorexia,,,,,,bola by som rada keby si prišla,,,,,a keby prišlo aj wiacej ludi kt chcu poradiť alebo pokecať,,,,,,,,

bezradna

ahojte! potrebujem surne poradit. Nrviem ci je v poriadku moje rozmyslanie. Chcem byt anorekticka, a anorekticky doslova obdivujem! Ale pritom sa stale prejedam vzdy ked priberiem , alebo mi niekto povie , ze som sa zaoblila tak si nedam dietu , alebo tak, este viac jem. Jem az kym mi neni strasne zle, a potom sa stazujem na problemi s travenim. V poslednom case sa mi vobec nic nechce. Zijem maximalne pasivne. Fakt neviem co to som je. Uz som prakrat dokonca myslela aj na to ze jedlo vydavim... A hrozne som pribrala , a nieje to len moje zdanie, kazdy to hovori. Meriam 155cm a vazim 44kg. Vzdy som bola strasne chuda, ale teraz... co mam robit???? prosim prosim poradte mi

rybik

Ahojte vsetci.
Uz 5 rokov mam problemy s jedenim. Kazdy mi radi, ze by som si mala najst neaky dovod, zmysel zivota, pre ktory zit. Ja ho mam, a velmi si ho vazim. Mam moj maly krasny zazrak, a to doslova ako mi lekari povedali. Mam male krasne zdrave dieta. Ono potrebuje zdravu a vyrovnanu matku. Ale ani tento krasny zmysel zivota nedokaze akosi prevladnut v mojej hlave nad tymi zakernymi myslienkami. Coraz viac sa citim ako ohavne tucna gula. Co mam robit???

kiki

Saska netrap sa koli tomu tvoja vaha neni vôbec vysoka ja mam 168cm a vazim 49 kg . A to je oproti tebe ovela viac ty mas 170 cm mala by si vazit tak ako vazis a vôbec nezalezi na tom kolko vazis ale ako sa citis!!!!!!!!!

sewie

juli,no takze mas bulimiu a kombinovanu s anorexiou..poviem ti ze tento tvoj sposob na chudnutie je brutalny a brutalne zly..nikdy nim neziskas peknu postavu,totiz tym ze cely tyzden nejes a potom sa prejes sposobi ze tvoje vyhôladovane telo si nazbiera co moze a este aj viac v ocakavani dalsieho nedostatku aj ked to vyvratis-tuky a cukry sa vstrebu najskor a ty das von uz len vitaminy,mam to overene-pomaranc vyvratis aj po troch hodinach ale cokoladka je po desiatich minutach uz usalasena v bruchu...ak by si normalne papala-zdrave veci tak pri tom tvojom cviceni mas uz davno nadhernu postavu...a este jedna vec-nemozes davat len na vahu-lebo ako cvicis-tuk sa meni na svaly a tie su tazsie...takze cvic,ale zacni pomaly jest-nech si telo zvyka-takto si len spomalujes metabolizmus a sposobujes si vazne zdravotne problemy..ak chces,napis mi mail..napisem ti viac a snad ti poradim..nie si v tom sama-neboj