Tetania

Príspevok v téme: Tetania
sisa5

Dlhšie (pol roka) chodím po lekároch. Zvyšoval sa mi tlak a mala som aj chvíľami búšenie srdca (tep 170)sprevádzané závratmi. Nebolo to vždy spolu aj búšenie, tlak, závraty, iba niekedy. Stále ma pobolieva ľavá časť hrudníka, rameno a lopatka. Pred menštruáciou 1-2 dni to bolo horšie. Neskôr sa mi to zhoršovalo v čase ovulácie. Výsledky gynekológie sú negatívne. Vyšetrením štítnej žľazy zistili autoimúnnu tyreoditídu bez liečby. Čo sa týka chrbtice odblokovali mi dva stavce. Neurológ mi predpisuje lieky Myolastan, Guajacuran, Xanax, a dlhodobo Ronal. lieky neužívam. Chodím na akupunktúra a stav sa mi trochu zlepšil. Chcela by som vedieť, či má niekto skúsenosti s tetaniou. Totiž test na tetaniu som mala pozitívny. Lekár mi povedal, že je to narušenie pH v krvi alebo organizme a je potrebné hlboké dýchanie alebo dýchanie do sáčku. Lieky vraj na to nie sú. Aj moje zdravotné problémy môžu byť z toho. Má niekto s touto "chorobou" skúsenosť? Ako sa dá stabilizovať, pripadne odstrániť napr. bylinami, cvičením,...? Pýtala som sa, či by mi pomohol psychológ. Vraj nie. Tlak a tep mám sem tam skákavý, raz vysoko a raz trochu nižšie. Ďakujem
---------------------------
www.zdravie.sk

soravia123

Ahoj, drž sa zufalka...
potrebujes relax, klud, pokoj..budem na teba mysliet.
ja som po xanaxe ako mechom praštena...len sa moćem ako debko..
je len 5h. a som unavena ako fras..
neboj, bude lepsie..konecne ti zistia nieco a bude efektivna liečba nasadená..drzim palce

[zruseny12]

.....no ja som si to myslela,ze ta tam daju.Ale ak by Ti to pomohlo,tak preco nie.Tak Ti zelam,aby si sa z toho dostala cim skor a aby Ti hlavne nasli presne,co Ti chyba.A hlavne Tvojmu telu.Malemu posielam pusu.Pa

zufala

Ahojte kocky pisem Vam zrejma naposledy na najblizsich minimalne 10 dni,lekarka ma posiela do nemocnice-a pozor-na psych.kliniku.Budem si vas aspon citat cez mobil a mysliet na vas.Idem tam zajtra rano.Teraz sme prisli od doktorky,takze Mariaa tu kvapku teraz nevybavim.Vraj mi tam spravia vsetky potrebne vysetrenia a budem sledovana a,ze si oddychnem.Uz to vidim ako oddychujem nervozna,ze som bez drobca.Drzte sa aspon vy,u mna je to uz zrejma nudzove riesenie.Mozno sa este dnes k PC dostanem,tak este napisem.Pa.Neviem si to ani predstavit.

[zruseny12]

...budem na Teba mysliet,Lenka poskodit TI nemozu,robia to vysetrenie priamo pred Tebou,a opakujem mna nikto nenutil k tomu aby som kupovala z lekarne CALIVITA,ked sa to da kupit v normalnej tak mozes aj tam.Aspon mna nenutil moj lekar v KOSICIACH.To uz vsetko zalezi len a len na TEBE.Skoda,ze sa nemozeme normalne osobne porozpravat,ale velmi by som TI priala,aby si uz konecne mala klud od tej choroby.Tak uz budem koncit,aj ja si chvilu idem oddychnut.Budem cakat,co ti povedia.Pa,malemu posielam pusu.

[zruseny12]

...jasne,ze Ti budem drzat palce,a mysliet na Teba,lebo ja Ti tiez zo srdca prajem tiez aby si sa dostala aspon na taku uroven ako ja.Lebo ja Ti verim,a viem co prezivas,len ja som tolko netrpela ako Ty,tymi pokusmi,co Ty si mala.Myslim na Teba.Pa,pa

zufala

Zorillo uprimne ti zavidim,ze ti ku stastiu a zdraviu stacilo magnezium ale ja budem komplikovanejsi pripad.Kaslem sa s tym 7 rokov a doteraz ma presviedcali,ze mam panicku poruchu,pchali do mna stovky liekov a nepomohlo mi to.Je mi horsie.Neverim tomu,ze to sposobuje psychyka,ja som prave z toho v prdeli,ze sa nenasiel nikto kto by mi pomohol a preto mozem byt teraz z toho mimo.Dokaslu cely organizmus cloveku,na vsetko okolo mna reagujem,co som pristroj?Teraz som bez liekov a idem skusit nieco nove.Totalne ma stve,ze som vsetko podstupovala,aj tie najhnusnejsie a niekedy strasne trapne vysetrenia a pod. a k comu to bolo? Som na zaciatku.Si stastny clovek,ver mi.Nech ti to tak navzdy zostane,to ti prajem zo srdca.Pozdravujem myis a nasu ooo,ktora je zase odcestovana.Prajem vsetkym pekny den.Mariaa,drz mi palce.

zufala

Mariaa otec isiel na masaz-chodi tam kazdy pondelok,okolo 14-tej by mal prist,pojdem na tu injekciu a volala som na tu kk,dnes su tam do 17-tej.Takze poprosim ho aby ma tam vzal,takto to naozaj dalej nejde,musim skusit vsetko,ved ide o mna a samozrejma aj o moju rodinu.Dam ti vediet potom ako som to vybavila.Dakujem,pa.Maly posiela pusu mojej podpore.:-)

zorillo

Tetánia súvisí aj so zníženým svalovým tonusom, mne pomohlo užívanie čistého magnézia /horčík/ v tabletkách. Stav sa mi zhoršoval pri strese. v mojom prípade to nebolo vážne ochorenie, spôsobila som si ho sama, nesprávnym životným štýlom. už som z toho dávno vonku, z.

[zruseny12]

.......ale si Lenka pisala,ze si schudla 4kg,a tym si mohla tiez potratit zivyny.Ja mam tiez zaludok v poriadku a mam malo Vapnika.Hlavne ,aby si sa coskoro pozberala.Pekny den.Pa