Klebsiella Pneumoniae

ivucha2

Dobry den JOZKO15,..musim ta sklamat, ale akurat sedim na orl opat s klebsiellou,takze kapucinka u mna zabrala len na par tyzdnou.atb brat rozhodne nebudem. Asi skusim kontaktovat toho pana Co vyraba prirodne atb Co tu bolo spominane. Ale mozno tebe ta kapucinka Zaberie. Berie sa 3x denne po 15-20 kvapiek, oreganovy olej podla na vodu, ja si davam 4 kvapky do pol pohar a citricidal alebo gse cca 10 kvapiek do pohara. Drzim palce

JOZKO15

Prosím IVACHA2 ako si užívala tieto prípravky? Borím sa touto chorobou 8 rokov a nie sa jej zbaviť. Som zúfalá. Dostala som ju v nemocnici. Si moja nádej. pekný deň

ivucha2

Dobry den, neviem ci je tato tema este aktualna, ale mne pomohla kapucinka vacsia, citricidal a oreganovy olej. Za 3 tyzdne som bola čistá.

Monik7

Dobry den, chcela by som radu ohladne doplnkovej alebo alternativnej liecby klebsiely oxytoca na plucach. Uzivam uz tretie antbiotikum a stale nijake velke zlepsenie, pomohlo vam tuto pliagu vyhubit aj nieco ine ako nekonecne uzivanie atb??? Za kazdu radu a odpoved dakujem

mascha

ja by som ho odporúčala, ako aj vysoko koncentrovaný oreganový olej, alebo teraz si sprav alkoholový výťažok z cesnaku medvedieho..
a na to prírodné ATB nájdeš recept na webe

tetableta

Ahoj Tomas,

na zapaly a bakterie si precitaj na nete o elixire od firmy Ave Natura. Blizsie informacie a moje skusenosti mozes aj u mna na maily - paulikova.anna@gmail.com

Tomino 12345

Ahoj chcem sa opýtať kto prekonal klebsiella pneumonie a co nanu zabralo? Ja ju mam na plucach uz rok a neviem sa jej zbavit a moj plucny je dost neschopný prosim o radu....

najki

Dobry deň, mal som tiež problém s nejakou zakernou baktériou v tele, ktorú som si priniesol z Bulharska a bojoval som s nou dlhe dva roky (viem že to nie je klepsiolla ale nižšie je odpoved). Som zásadne proti atb. a nevedel som si poradiť a dostal som od známych kontakt na jedenho pana, ktorý vyrába prírodné antibiotikum na všetky SUPER BAKTERIE rezistentne voči antibiotikám. Je to nejaké luhovanie a tinktura zázvoru a následne zmiesavanie s kvalitným medom, výroba trvá cca 30 dni. Používal som to 2 mesiace cca 0,5 l cize 250 ml na mesiac a zaberalo to uzasne no tiež som upravil stravu žiadne mäso, pečivo, a mliečne výrobky. Skúste kontaktovať toho pána ak by ste mali záujem to vyskúšať. Tu je email prirodne.antibiotika@gmail.com

Prejdem všetkým skóre uzdravenie

ORL

Ak je táto baktéria vo hrdle a nose (ako písala zakladateľka tejto témy) odporúčam orálne probiotikum Bactoral. Účinne inhibuje rast nebezpečných baktérií ako sú napr. S.pneumoniae, S.pyogenes, H.influenze ...
Užívanie je dlhodobého charakteru, kým nedôjde k úprave ústnej mikroflóry.
Pri gynekologických a uro infekciách môže byť ako alternatíva k ATB liečbe napr. Blokurima (D-manoza) zmieňovaná v predchádzajúcich príspevkoch.