Problém zaspať

Príspevok v téme: Problém zaspať
djmirente

Dobrý deň.

Už dlhšiu dobu mám problém zaspať, pretože keď sa o to snažím tak mám zrazu návaly tepla, sucho v ústnej dutine, točí sa mi hlava pri zatvorených očiach a po tomto všetko ma strasie. Cez deň sa mi to nikdy nestalo. Pre info som diabetik a venujem sa kulturistike(ak sa to dá tak nazvať).
Za odpovede vopred ďakujem.

GabrielM

Dobrý deň som študentom 3. ročníka fakulty zdravotníctva Katolíckej univerzity a súčasťou mojej bakalárskej práce je výskum zameraný na život diabetika. Chcel by som Vás poprosiť touto cestou o vyplnenie môjho dotazníka, ktorý je súčasťou mojej práce. Ďakujem pekne.
docs.google.com

djmirente

No ten tréning , dá sa to aj doma či len u odborníka? A tlak nemeriam si nemám čím ale u doktora keď som tak mám vždy dobrý a to že by to mohla byť prechodná záležitosť ja si to tiež myslím uvidím ešte počkám lebo v aprili idem na endokrinologiu a musím si ešte vybaviť neurologiu a ak to nebude tým tak aj k psychiatrovi zájdem ak to bude potrebné :D

Imes

A skúšala si prírodnú alternatívu? Melatonín s Valeriánou je na spánok, a nie je škodlivý ani pre diabetikov...Firma, ktorá ho ponúka a ani nie je drahý je Tachyon Technology pharm...zaručuje ti aj relax...Ika

djmirente

tráviace problémy nemam, stres a zápal nevylučujem, tetániu to by som mal príznaky aj cez deň si myslím (kolegyňa má tetániu) a čo sa týka serotonínu a melatonínu tak to si myslím je v poriadku pretože ako som napísal keď spím tak spím dlho, aj by som zašiel k obvodnej doktorke, len ona bohužial vie len napísať PNku a to je všetko :/