posadnuty sexom?

Príspevok v téme: posadnuty sexom?
zuzicka

Moj priatel to chce stale robit...sme spolu vyse roka a mna to zacina unavovat. V poslednej dobe uz ani nepocitujem vzrusenie, robim to "z povinnosti", samozrejme ze ho aj odmietam, ale ked on sa o to pokusa 20x denne, vraj nemoze za to, ze ho tak vzrusujem...vravi, ze to nemusime robit ked nechcem, ale ked ho odmietnem je sklamany, alebo mi to povie uz po, z coho ma ide porazit, lebo viem, ze vie ze sa mi moc nechcelo, a ked sa vyburi, ma reci...mam obavy, ze ked mu nebudem stacit, najde si nejake bokovky...co si o tom myslite?

Mansie

mate iba 2 moznosti - bud mu to trpiet alebo sa s nim rozist je to klasicky erotoman, ktoreho az tak nezaujima, co si o tom myslite vy. ide mu len o vlastne uspokojenie. Pokial ma tak 15-20 rokov, da sa to chapat, dospieva a je nadrzany. ak ma viac, je to uz psychicka porucha a vtedy sa musite rozhodnut vy sama, ako sa k tomu postavite.. kompletny clanok o erotomanii /ta s atyka iba muzov/ tu --- vimax.sk

lusi221

rubi ma uplnu pravdu,vidno,ze vie o com hovori.muz ma v prvom rade chciet uspokojit svoju partnerku,ovsem,ked ju lubi.a nie seba

Rubi

Pozri sa mne moze byt tak jedno ze co tie baby spravia so svojim zivotom ja im len radim,je uz len na nich co spravia.Ja mam skvely vztah a myslim si ze aj oni by si mohli taky vytvorit keby mali trosku hrdosti a dokazali takeho muza opustit a nenechat sa len vyuzivat.A neviem z coho sudis ze som lesba ja z tohto tvojho postoja predpokladam ze asi patris k tym muzom o ktorych je tu rec.

Rubi

A este k tvojej otazke dalonz ze ci taki muzi maju ostat sami?Povedz mi preco ju toto ma zaujimat?Sak ide o jej zivot ju nemusia trapit rozne sorty muzov ktory ostanu sami lebo sa s nimi neda byt.Nemoze byt predsa samaritan a byt s nim len aby chudacik neostal sam.Je absurdne takto uvazovat.Myslim si ze kazdy clovek chce mat vztah ktory by ho naplnal a z ktoreho by sa tesil a tuto to jednoznacne absentuje.Ved si citaj pribehy tych zien co maju takych partnerov, ved su nestastne a v takom vztahu maju zotrvat?

Rubi

A inak toto co tu opisuju niektore baby tak ich chlapi nemaju "normalnu" chut na sex ale to uz je erotomania a s tymto clovek nic nenarobi.Neviem ci vobec viete s akym muzom mate docinenia pretoze inak by ste tu nedavali rady ze nech sa s nim porozprava atd... on za to nemoze ja viem ale aj tak mu nic na to nepomoze aj keby sa neviem ako snazil.Sak si skuste predstavit ze vy mate chut na sex a vasa polovicka vas furt odmieta tak asi takto sa on citi.Ja viem ze ona sa s nim miluje ale ked ho co i len raz odmietne tak prenho je to take neprijemne akokeby mu vobec nedala.Tak ako mozu byt takyto ludia spollu stastni?Ved vravim ze k nemu sa hodi jedine nymfomanka.Normalna zenska nebude s nim stastna a ani on s nou.

Rubi

Dalonz ale sak rozmyslaj troska ako mozu byt spolu stastny ked medzi nimi vladne taky sexualny nesulad?Nemozes ho v tomto zmenit ked ma raz taku velku chut a mozno som to prehnala ale ja si fakt neviem predstavit ze by som mala za manzela muza ktory by ma vkuse tahal do postele a myslel by len na sex.A potom by sme mali deti a kazda zena ktora ma deti vie ze potom na sex niekedy chut nema alebo skor energiu tak potom co s takym chlapom?Modlit sa aby nesiel za inou?Myslim si ze kazda zena si sama musi zvazit ci chce byt stastna alebo sa trapit.Si myslite ze vsetko sa da na cloveku zmenit?Ako mozes niekomu ubrat z chuti?Ved je to nezmysel,mozno sa podvoli ale potom bude trpiet on tym nedostatkom.Ja jej len radim nech si najde ineho s ktorym taky problem mat nebude ved ludia sa navzajom musia zosuladit po vsetkych strankach a je vidiet ze tento vztah ju robi akurat tak nestastnou.Nech mi netvrdi ze nie.No ale ja jej nejdem rozkazovat iba jej radim.

dalonz

No "nie je vhodny manzel a otec"
Neviem co na to povedat ale... aj taky ludia su a to teraz akoze maju ti muzi zostat sami? Nie som jednym z nich ale nikdy nehovor nikdy. Kazdy sa moze zmenit tak isto ako mi na nich aj oni na "normalnych" muov , ak nimi podla niektorych nie su,.

Rubi

A inak dievcata nebudte fakt naivne a nedajte zo sebou narabat ako keby ste boli handrove babiky, ved toto nie su normalne vztahy ako tu niektore popisujete ze na vas chlap vkuse len skace ked budete mat sestonedelie tak co spravi?Si hodi slucku alebo zajde za inou?S takym chlapom si vztah budovat netreba ale ukoncit to lebo to dobre dopadnut nemoze.To nie je vhodny manzel a otec.