posadnuty sexom?

Príspevok v téme: posadnuty sexom?
zuzicka

Moj priatel to chce stale robit...sme spolu vyse roka a mna to zacina unavovat. V poslednej dobe uz ani nepocitujem vzrusenie, robim to "z povinnosti", samozrejme ze ho aj odmietam, ale ked on sa o to pokusa 20x denne, vraj nemoze za to, ze ho tak vzrusujem...vravi, ze to nemusime robit ked nechcem, ale ked ho odmietnem je sklamany, alebo mi to povie uz po, z coho ma ide porazit, lebo viem, ze vie ze sa mi moc nechcelo, a ked sa vyburi, ma reci...mam obavy, ze ked mu nebudem stacit, najde si nejake bokovky...co si o tom myslite?

nepoviem

Zuzička,nechcem ťa strašiť,ale aj ja mám doma takého istého.Akoby nemal dna.
A napriek svojmu veku je veľmi veľmi aktívny.Ostaní muži vekom oslabli,ale on nie.Je ako perpetum mobile.No horor.

lolo

pochopte ze muzi su iny ako vy dohoda je zaklad dostanes raz do dna .to sa myslim da ,a reci typu vyhon si ho su sproste

zuzicka

Dakujem, moc si ma nepotesil, ale treba sa na to pozerat realisticky. Pocula som, ze vekom maju muzi mensiu chut a zeny naopak vacsiu. Ci je to pravda vsak neviem posudit. Hadam sa to nejako upravi. Moze byt sposobena nizsia chut na sex hormonalnou antikoncepciou? Berem ju asi 2 roky.

nothing

sexuálne nezhody sú jedným z hlavných príčin rozchodu. Zájdite k odborníkovi, sexuológovi ale urobte kompromis - raz on nebude naliehať a raz sa ty podvolíš. Inak to asi nepojde. A možno je to aj vekom. O pár rokov sa to može zmeniť.

lia

Teraz si to pekne popisala, skus to tak povedat aj jemu. Vsetko je o komunikacii, aj on si musi ujasnit, ci je s tebou preto, ze ta lubi, alebo preto , ze potrebuje sex.
Chapem, ze doporucenie k masturbacii ho moze urazat, skus mo naznacit, ze ta vzrusuje nan pozerat, ked si to robi, ale neviem.

zuzicka

Ved mu aj poviem a o hodinu zas skusa, asi si mysli, ze uz som si odychla...a aj ked som napr. 4 dni prec a vratim sa, unavuje ma jeho prilisna aktivita, potrebujem s nim byt isty cas bez sexu, ale nie tak, ze ho musim odmietat, ale takn aby o tom ani nevravel...mam proste ine potreby ako on, v prvom rade potrebujem citit jeho dusevnu blizkost...a ked mu nazhavenemu poviem nech si to urobi sam, je urazeny. Mam ho rada, aj sex OK, len ta kvantita...neviem ako dlho pri mne takto vydrzi...Myslite ze su odlisne sexualne potreby dovodom na rozchod? Ma niekto podobnu skusenost? dakujem

dr. vemeno

No neviem, ale asi to nepomoze ked ma na to stale chut...tak to bude iba potlacat a potlacat hlbsie do podvedomia, co moze mat za nasledok skor deformovanie danej kvality, ako jej zvladnutie, odporucal by som skor primeranu integtraciu vyventilovanim uz spominanou sexualnou hypertrofiou

lia

Jednoducho mu povedz , ze nechces! Nema cenu robit to, ak z toho nemate radost obaja. Ak ta lubi, tak to pochopi, ak to nepochopi, tak ti nestoji za namaho udrziavat s nim vztah. Porozpravaj sa s nim, mozno ma problem a mal by zajst k odbornikovi. Mozno by si aj mohla ist sama na par dni prec, usporiadat si svoje city k nemu a oddychnut si.