Pľúcne chlamídie

Príspevok v téme: Pľúcne chlamídie
Goldenko

Prosím o radu. Mojej 17 ročnej dcére zistili ešte v roku 2003 zvýšené pľúcne chlamídie, ale lekárka to nejako prešla bez povšimnutia a neliečila to. V tomto roku mala opäť zvášené vo februári a teraz opäť. Lekárka to opakovane preliečuje rovnakými antibiotikami. Dcéra je ale veľmi malátna, bolí ju stále hlava, nemá o nič záujem a zdá sa mi, že má z toho trochu aj depresiu. Zlepšenie stavu sa vraj dá urýchliť aj diétou, ale tá je pre ňu dosť problematická, lebo v lete prekonala k tomu ešte mononukleózu a tieto dve obmedzenia v stravovaní ( dieta pri mononukleóze a chlamídiach ) spolu akosi nejdú. Už som z toho aj ja trochu zúfalá, viete niekto poradiť, čo zaberie, alebo na koho sa obrátiť?

RNG

Olej z divokeho oregana je velmi ucinny na chlamidie(*3x300mg s jedlom) Tak isto extrakt z grapefruitovych semien(GSE alebo citricidal, v www.google.com mozete najst priamo data vyrobcu z 1980tych rokoch-cize sa nejedna o nic nove- na inhibiciu ci nicenie roznych typov bakteriia kvasnych kultur roznymi koncentraciami(ppm), ktore sa povacsine daju vytvorit v tele
standartna koncentracia GSE je 15-30 kvapiek na pol litra vody , pit postupne cely den. Voda je mierne horka, da sa to pit neobmedzene dlho. Takze na predlzene terapie je to ako stvorene.

mk

Ahojte,
o tejto chorobe je pekne popisane na www.chlamydie.info, budete velmi prekvapeni, ake je to vazne ochorenie, ako pise anjelicek, konci az sklerozou multiplex okrem inych.

marek krauz

... moj problem: uz 13 rokov mam neustaly suchy kasel, ktory mi doktory nevedia zistit z coho je. za tie roky som presiel vela doktorov a dokonca aj 2x liecenie, ale nikde mi nepotvrdily plucne chlamidie. vsetky testy vysli v poriadku. pred 2 mesiacmi som sa dzvedel od jedneho prutikara nazov plucne chlamidie a odporucil my vysetrenie.hned som si dal urobit testy, ale vysli negativne. Je mozne ze aj napriek vsetkym tymto vysetreniam mozem mat plucne chlamidie? poradi mi niekto doktora, ktory sa tomu aspon trocha rozumie? dakujem

neznama

ja chodím so synmi k alergologičke už od dvoch rokov.Ide im to cez dutiny a klby,bolenie hlavy a problémy s dýchaním,atď.Za vyše 10 rokov sme si užili.Vraj sa toho nikdy celkom nezbavia.Chlamídie su totiž strašné svinstvo.Momentálne im dvíha imunitu a problémy maju postupne čoraz zridkavejšie.Máme šancu,že teraz v puberte sa ich zbavia celkom.Alergologička bola ako zázrak na naše problémy.Síce očas vynechám nejaké lieky,keď to preháňa/veď za tie roky viem pomaly tolko ako ona,vela o všetkom debatujeme/,ale ináč sa držím toho,čo povie.Jedno viem isto,tak skoro sa z toho dostať nedá.A chlamídie z tela tuším vobec nedostanete.Len kdesi v kutiku spia čakajú na novú príležitosť.Teda-nájdite si dobrú alergologičku.Veľa šťastia.

babenka

ludia,vraj cely problem je hlavne v dutinach!! tie su zle,tak sposobuju problemy aj na plucach, casto prave chlamidie,a tie neliecene mozu sposobit az astmu!
zateka vam do pluc? mne ano a tiez mavam chlamidie.
ked mi ich preliecili prvykrat,a testy po ATB boli ok,tak sa mi po case vratili. mam slabu imunitu a lekarka mi hned povedala,ze ich lahko chytim od hocikoho.u nas ich ma zarucene otec,lebo stale "odkasiava" alebo "odrhava" neviem,ako sa tomu hovori,jednoducho nie je chory,ale stale musi v jednej vete aj 2x akoby odhaslat,ci odhmmmkat,a to je jeden z priznakov chlamidii. suchy "kasel" a pritom ste zdravi. takze ja sa vraj nikdy nevyliecim,kym bude mat chlamidie on,lebo s mojou imunitou ich chytim hned. takze preliecte aj ostatnych clenov rodiny,ak ich maju aj oni. dalej posilnovat imunitu a skontrolovat dutiny! bacily ziju v necistote,takze ak zateka do pluc,je to hotova pôda na zivot vselijakych plucnych mykoplazmov, chlamidii a inych "priseriek".

suši

Áno máš pravdu Miláno, je potrebná kombinovaná liečba. Ja by som Ti doporučovala samotný Azitromicin nebrať. Radšej si kúp cez IT lekárne ďalšie ATb a pokračuj s kombinovanou liečbou. A na chlamydil sa vykašli. Čo som vyhádzala peňazí za takéto zaručené prírodné lieky. Daj sa radšej na český web chlamydie.info. tam Ti poradia čo a jak.

milano

Myslim, ze cim viac budeme a lekari informovani o tomto probleme, bude lepsie. U mna to co u mnohych z Vas (chlamydie pneumonie)- bolesti klbov a kolien, beriem zatial azitromicin, objednal som si z Ciech Chlamidil PH na www.prozdravi.cz, s informaciami z www.chlamidie.info som u mojej lekarky nepochodil - nemaju cas sa tym zaoberat pri tolkych pacientoch, preto skusam aj chlamidil pH. Velmi pravdepodobne je ale nutna kombinacia antibiotik. Vsetkym prajem, aby sa z toho dostali.

dani27

Ahoj ludkovia,

konecne som bola aj ja na odberi krvi. Minuly rok som bola asi 6x chora a mala prisene bolesti hrdla, zapal mocoveho mechura a bola velmi slaba. Moja doktorka mi za minuly rok nespravila ziadne vysetrenie na chlamidie. Az ked som zmenila doktora,tak som pocula, ze nieco podobne mat mozem. tak aj bude vysledok pozitivny, dufam, ze sa preliecim a bude zase vsetko ok. Tak prosim drzte palce

lora

mam chlamidie par rokov, naposledy som mala titer 300!!! to som ani nevedela, ze je mozne,mat taky vysoky a primarka na infekcnom mi oznamila, ze ma nemieni liecit, lebo mam aj tak crohnovu chorobu a oslabenu bunkovu imunitu..

astmu uz mam, zapal priedusiek 5-6 razy do roka, rozhodne si nemam na co stazovat, asi len na to, ze mam skoro nepretrzite 38 horucky..

sofia118

Mozem ocakavat ze ked sa teraz liecim na plucne chlamidie a mam chronicky zapal mandli a som alergicka, ze sa mi chlamidie vratia alebo nejako mi poskodia dalsi organ??Nevie mio niekto poradit