Pľúcne chlamídie

Príspevok v téme: Pľúcne chlamídie
Goldenko

Prosím o radu. Mojej 17 ročnej dcére zistili ešte v roku 2003 zvýšené pľúcne chlamídie, ale lekárka to nejako prešla bez povšimnutia a neliečila to. V tomto roku mala opäť zvášené vo februári a teraz opäť. Lekárka to opakovane preliečuje rovnakými antibiotikami. Dcéra je ale veľmi malátna, bolí ju stále hlava, nemá o nič záujem a zdá sa mi, že má z toho trochu aj depresiu. Zlepšenie stavu sa vraj dá urýchliť aj diétou, ale tá je pre ňu dosť problematická, lebo v lete prekonala k tomu ešte mononukleózu a tieto dve obmedzenia v stravovaní ( dieta pri mononukleóze a chlamídiach ) spolu akosi nejdú. Už som z toho aj ja trochu zúfalá, viete niekto poradiť, čo zaberie, alebo na koho sa obrátiť?

RNG

chlamidil obsahuje okrem kory stromov(salycilaty) aj rastlinku filipendula vulgaris alebo f. ulmari/ (Dropwort/meadowsweet ,tuzobnik,) ktorej olej obsahuje vysoke percento salycilaldehydu,, ktory ma silne antimikrobialne vlastnosti, ci uz voci bakteriam alebo plesniam a to uz aj v koncentracii 9 mg na liter(kg)
cat.inist.fr
Inac je to zname uz z cias starych keltov ako ucinna medicina proti roznym chorobam.

:)

Ahojte,ja som sa plucnej chlamydie zbavila:)Zistili mi ju iba nahodne,stale som kaslala,mala subfebrilie(teploty okolo 37,2)a bola som apaticka,tak skusili test na Chlamydiu pneumoniae a bum,pozitivne vysledky.Nasadili mi Sumamed 500mg 3 balenia,no vysledky boli este horsie,zjavne mi nezabrali,tak lekarka presla na tetracykliny(DOXYHEXAL 200mg),ktore okrem toho liecia aj akne,tak som liecbu spojila,uzivala ich pol roka tak ze 10 dni a potom 7 dni prestavka.Po ukonceni liecby som nasadila doplnok vyzivy PM-Chlamydil a chlamydie su prec!Uz je to pol roka,tak dufam ze sa ani nevratia.Drzim Vam vsetkym palce,nech sa coskoro uzravite!

frontman

RNG: presne si ten nazov uz nepamatam, ale islo o kombinaciu viacerych prostriedkov.
jeden z nich bol priamo na mikrobialnu zataz, ale kombinuje sa to este s pripravkom na konkretny organ.
kazdopadne tam treba ist na vysetrenie, na zaklade toho ti potom terapeutka urci vhodne "kvapky".
ja som iba laik, funguje to, tak to pouzivam, moc do toho nevidim.