Neustale bolesti klbov a svalov

Príspevok v téme: Neustale bolesti klbov a svalov
chris12

dobry den mam 18 rokov a mam neustale problemy s klbmi zacalo to minuly rok v lete boleli ma drobne klby na psrtoch lavej nohy zacalo to prostrednikom ktory opuchol a dalej to preslo ja vedlajsie prsty a aj sa mi zdeformovali maval som bolesti vo vecernych hodinach nemohol som spavat teraz ked si tam pritlacim rukou stale to boli aj ked chodim... Dalej mi to preslo do kolena ktore obcas boli viac inokedy menej na dotyk je ale citit bolest furt.. Dalej ma zacalo boliet lave rameno to boli hrozne bolesti taktiez v noci postupne to odisli ale na dotyk alebo pri nejakom zatazujucom pohybe to boli stale a k tomu vsetkemu ma zacal boliet aj chrbat a booest vystreluje na pravej strane a prave rameno obcas ma z toho bolieva aj hlava...bol som u ortopeda bral mi krv zistil ze mam zapal v tele a nizky vitamin D... Tak jedavam rybi tuk co to moze byt? dokazete mi pomoct alebo nejake rady? vetsinou rano je to neajneznesitelnejsia bolest ale ked chodim tak sa to rozhybe a je to lepsie ale bolest citim furt taktiez mavam obcas aj bolesti na lavej a pravej strane brucha dakujem za vsetky reakcie

chris12

Mam podozrenie na hodgkinov syndrom...to svrbenie som mal asi predmesiacom a bolelo ma brucho vsetko to moze byt z dovodu zvetsenych uzlin... Na chrbte si nachadzam dost velke a teraz jednu na hrudi... Aj sa mi horsie dycha... Zajtra s tym idem na pohotovost

karolinka122

boreliozu nemusi odhalit prve vysetrenie, takze tato chroba nie je vylucena zatial, niekedy ich treba viac, ak je to to uz takto dlhodobo, ale borelia moze byt len jedna z moznosti, co by to mohlo vyvolavat..

chris12

aah neviem co mam robit...mam zvetsene uzliny na chrbte, sanke pri slabinach v podpazusi zvetsenu pecen...vecer nemozem spat a potim sa...som na vymennom pobyte v taliansku nemam pristup k nicomu a moja hostovska mama je doktorka a ked jej hovorim o tych uzlinach na chrbte hovori ze to je celulitida... Co mam robit bere ma za hypochondra... Ze psychologicke problemy... A este ma svrbi aj cele telo... Hovori ze to je chripka... Este aj teplotu mam zvysenu beha hore dole okolo 37

RNG

Reumaticke bolesti su obvykle nasledky mykoplaziem alebo inych pre lekarov dost neznamych nakaz, ako L-formy, chlamidie pneumoniae,biofilmy a samozrejme cinnosti nasich vlastnych v tele vzdy pritomnych virusov. Na virusy si treba zvysovat viralnu imunitu, na tie rozne maskovane infekcie treba pouzit odmaskovace(NAC a serrapaptaza) a zaroven antimikrobialne ako extrakt z olivovych listov, samento, coumandu a banderol.

chris12

noo boreliozu som mal negativnu... No pockam kym pridem na slovensko a zacnem to riesit cim viac nadtym rozmyslam tym viac sa bojim a pozorujem si rozne priznaky...uz som skoro ako hypochonder...

ni-ka

opuch,stuhnutost,bolestive klby na dotk a pri pohybe,unava,zvacsene uzliny,zvysena sedimentacia...to vsetko su priznaky reumatoidnej artritidy...pogoogluj :-)
alebo aj neliecena borelioza...